Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vítěz Big Brothera Shrek se za 15 let skoro vůbec nezměnil: Přišel o miliony, ničí ho covid

David Šín alias Shrek v roce 2005 a dnes.
Zdroj: archiv TV Nova, pro eXtra.cz D. Šín
+ Dalších 10 fotografií
PROMĚNA
Pamatujete ještě na sympaťáka Davida Šína alias Shreka z reality show Big Brother? Ta se vysílala už před patnácti lety, ale jejímu vítězi (odnesl si tehdy deset milionů korun) pomáhá dodnes. Jak se od té doby změnil, jak dopadl finančně a jak prožívá pandemii covidu?

David Šín přišel o velké peníze

„Byl jsem mladý a na tak velké peníze jsem tehdy nebyl připravený. Také jsem rozpůjčoval hodně peněz. Největší jednorázová částka byla sedm set tisíc, pak třeba sto padesát, dvě stě tisíc… Nasčítá se to. Ti lidé mi to nikdy nevrátili. Než abych se tím trápil, hodil jsem to za radši hlavu. A přeju všem, co mi dluží, ať se mají dobře,“ řekl eXtra.cz David Šín, který zmužněl, přibylo mu tetování, jinak ale moc jiný není.

Leccos tehdy coby ještě nevybouřený mlaďoch utratil, rozumnou částku si dal ale i stranou a ta mu pomohla dál si plnit sny.

Covid ho stojí balík

„Živím se třeba jako trenér fitness. Letos je to samozřejmě hodně velký průšvih. Pořád nám to zavírají a náhrady od státu jsou vyloženě směšné. Musel bych do toho dát sto padesát tisíc měsíčně ze svého, aby se zaplatilo všechno, co je třeba hradit, bez ohledu na nějaký virus,“ vysvětluje Shrek, který svou přezdívku dostal kvůli tomu, že je stejně jako zelená postava ze slavného animovaného filmu také dobrosrdečný hromotluk.

„Ale než bych doma fňukal, jak mi někdo ubližuje, s kamarády usilovně pracujeme na dalších věcech. Mám se vlastně skvěle proti jiným, kteří už bohužel mají velké problémy,“ říká David, který už se také konečně pomaličku rozhoupává k pořízení potomstva.

Založení rodiny

„Partnerce je pětatřicet a už vážně uvažujeme o dítěti. Je otázka, jestli už nebudu pohodlný, když jsem už dlouho zvyklý na jiný život, ale vlastně se už těším. Dům mám, tak teď ještě zplodit syna,“ dodal stále dobře naladěný výherce první a zároveň poslední řady Big Brother.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy