Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vítek nikdy nechtěl být slavný: Basák z Mandrage promluvil o zpěvákově psychice

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
sláva
Konec kapely Mandrage zamrzel jak fanoušky, tak samotné členy kapely. Bez Vítka Starého, který Mandrage před lety založil, se pokračovat zkrátka nedá. O jeho démonech a problémech s drogami bylo napsáno mnoho. Baskytarista Michal Faitl promluvil pro redakci Tn.cz o tom, jak se projevovalo to, že byl Víťa introvert a jaký měl vztah ke slávě.

Vítek Starý se oproti ostatním členům kapely vždycky odlišoval. Při rozhovorech nejraději stál v pozadí, na koncertech občas působil, jakoby za mikrofonem vlálo jenom tělo bez duše. I pro svoji jinakost si získal mnoho fanoušků.

Tíhl ke komorním scénám

Jak ale z posledních rozhovorů s členy kapely vyplývá, Vítek o slávu příliš nestál. „Nejraději by hrál v klubu pro pár lidí a měl z toho úplně jiný pozitivní zážitek, než aby byl na velkém koncertě. Vždy tíhnul k menším prostorům,“ prozradil Faitl v rozhovoru.

Kapela věděla o tom, že Vítek má problémy už delší dobu. „Do jisté míry to víme celou dobu. Každý má nějaký život a nějaké problémy. Jde o to, co vůbec nazývat problémy. Každý nějak reagujeme na určité věci v našich životech,“ uvedl dále basák.

Připraveni pomoci

O Vítkově dalších plánech ale členové kapely neví a zřejmě je nezná sám Vítek. Jisté je jedno, Mandrage je vždy řipraveno svému zpěvákovi a kamarádovi pomoci. „Základ je ale začít chtít,“ uzavřel Michal Faitl.

Související články

Další články