Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Víte, že vám byl nevěrný? Tady je 7 věcí, které byste měla udělat

Hlavně nepanikařte.
Zdroj: Profimedia.cz
Nevěra hýbe světem. Alespoň jednou v životě jste byla nevěrná nebo někdo byl nevěrný vám. Pokud spadáte do druhé kategorie, je tenhle článek přesně pro vás. Přinášíme vám totiž sedm věcí, které musíte udělat, pokud víte, že vám váš partner zahnul.

1. Nepanikařte. Sedněte si v klidu na zadek a rozmyslete, co dál. Tím, že rozehrajete hysterickou etudu, nic nevyřešíte, naopak byste nevěrníka mohla utvrdit v tom, že vlastně neudělal nic tak hrozného.

2. Pokud máte opravdu dobrou kamarádku, které můžete důvěřovat, že vaše tajemství později nepoužije proti vám, svěřte se jí! Té pak můžete smrkat na rameno a nadávat na všechny mužské světa.

3. Sepište si plusy a minusy vašeho vztahu. Pokud převažují minusy, je to legitimní důvod k rozchodu. Pokud však máte víc plusových bodů, přemýšlejte o tom, jestli byste mu byla schopná odpustit.

4. Nehrajte žádné hry, ale zeptejte se ho na rovinu. Pokud bude zatloukat, ale vy přesto máte jasný důkaz, hrajete přesilovku a on to moc dobře ví. Dřív nebo později to z něj dostanete. Otázka je, jestli v tomhle případě o jeho „přiznání“ vůbec stojíte.

5. Paradoxně se mu nejvíc pomstíte tím, že z celé kauzy nebudete dělat žádné závěry, ale navrhnete mu volný vztah. Těšte se na tu paniku v jeho tváři. Při představě, že by se o vás měl dělit s dalšími muži, rychle přehodnotí své záletnické choutky! Pokud však na tuhle nabídku přistoupí, asi vás zas tak moc nemiluje… Muži totiž chtějí vlastnit!

6. Jestliže je citově zaangažovaný a jeho vedlejší poměr trvá delší dobu, měli byste si promluvit, co bude dál. Nebuďte hysterická, řešte pouze praktické záležitosti, jako jsou děti, starost o dům a tak podobně. Váš stoický klid ho znejistí a vy budete mít oproti milence, která pravděpodobně prožívá v tu samou chvíli podobná muka, navrch.

7. Dobře si rozmyslete, jestli o něj vlastně ještě stojíte, a jestli vás teď nebolí jen vaše ego. Nevěra obvykle bývá vyústěním problémů ve vztahu a na ně jsou vždycky dva.

Související články

Další články