Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Víte, že existují ženy, které nikdy neviděly svou vlastní vaginu? Tohle jsou jejich reakce, když ji poprvé spatří!

Ženská intimní místa nejsou na rozdíl od mužských penisů tím, co si na člověku zapamatujete hned po jeho obličeji. Na vaginu se nelze dívat jen tak v zrcadle, poměřovat její velikost při močení nebo ji okázale dávat na odiv v upnutých kalhotách.

Je dokonale ukrytá před světem a její detailní vzhled často může odtajnit jen ten, koho si její majitelka pustí doslova mezi nohy.

Mnohým ženám je proto vzhled jejich pokladnic ukrytý po celý život. Tedy pokud nejsou už jako malé holčičky zvědavé, co ukrývají mezi stehny, a nemají dokonale vycvičenou praxi s příručním zrcátkem a jednou nohou vyvýšenou na záchodové míse.

Jsou ženy, které se na svou vaginu nikdy nepodívaly z nejrůznějších důvodů. Ať už proto, že byly znásilněné, jejich intimita se jim příčí nebo třeba proto, že jim někdo někdy řekl, že je ošklivá.

Vnímavý uživatel YouTube Davey Wavey chtěl tyto ženy poznat osobně a dát jim možnost konfrontovat se s vlastním studem. Poslal na Craigslist inzerát, že hledá ženy, které nikdy neviděly vlastní vaginu, a natočil je při jejich „poprvé“ v provizorním Vagina boxu.

Reakce těchto žen jsou víc než inspirující…

Takže milé dámy, vy, které ještě máte resty v mapování vlastního těla, máte na víkend bojový úkol. Hezky se s ní pozdravte a mějte se rády…

Související články

Další články