Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Víte, že existuje léčivý minerál, který vám pomůže v cestě za žhavým sexem?!

Věděli jste o účincích jaspisu?
Zdroj: svetmineralu.cz/profimedia.cz
To, že nám kameny pomáhají řešit zdravotní problémy, ovlivňují naši psychiku či se vážou k jednotlivým znamením, není žádnou novinkou. Věděli jste ale, že nám nerosty mohou pomoci i při snaze dojít k dokonalému uspokojení a nabuzení? Nevíte, jaký kámen máte mít u sebe, pokud ho chcete mít opravdu tvrdého nebo pokud ji potřebujete malinko zavlažit?

Kamenem sexuality a se vší touto problematikou spojený je JASPIS. Pokud budete mít tedy tohoto pomocníka vždy při ruce, nemůže se vám stát, že selžete a odejdete s nepořízenou. Síla tohoto nerostu je vskutku silná až pohlcující. Zde máte malý návod, abyste věděli, jak jaspis zaručeně poznáte, a odhalili jeho veškeré podoby. Článek vznikl ve spolupráci s odborníky ze Světa minerálu.

Barva: Červený, hnědý, žlutý, zelený, modrý, fialový.

Vzhled: Matný se vzorem. Často omletý vodou, nebo jinak vyhlazený.

Pokud by vás zajímalo samotné poslání tohoto nerostu, lze jeho vlastnosti rozdělit na pomoc v duševní a fyzické rovině.

V duševním životě přináší tento léčivý kámen svému majiteli odhodlání k naplnění všech cílů a dodává odvahu pronikat hluboko ke kořeni problému. Současně podněcuje čestné chování k sobě samému. Nabízí pomoc během konfliktů, k nimž v životě nezbytně dochází.

V duševní rovině napomáhá jaspis při rychlém uvažování. Zvyšuje organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. Na fyzické rovině prodlužuje sexuální rozkoš. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizaci a dodává tělu energii. Lze si tedy všimnout, že jde o kámen opravdu multifunkční!

Dalším kamenem, který má pozitivní vliv na naši sexuální stránku, je rutil. Rutil zlepšuje intuici a schopnost dělat produktivní rozhodnutí. Často ho nosí lidé, kteří mají problémy ve vztazích.

Tento zajímavý minerál se používá k léčbě různých sexuálních problémů (frigidita, impotence, předčasná ejakulace apod.). Kromě toho má blahodárný vliv na cévy a buňky. Podporuje tvorbu mateřského mléka.

Pokud tedy nejste zrovna postelový maratonec nebo máte jiný problém, nevěšte hlavu a hledejte pomoc v přírodě, kde ji hledali již naši předci, a zanechali nám proto vzácné informace, které můžeme teď zúročit. S tím správným kamínkem na krku se z vás stane sexuální zvíře, které si bude souložení vychutnávat plnými doušky.

Více informací a možnost koupě samotného nerostu či nádherných šperků naleznete na webové stránce: ZDE.

Související články

Další články