Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Víte, za co nejraději utrácejí největší boháči světa? Těchto pět tipů se vám bude líbit!

Bohatí si své peníze jednoduše umí užít.
Zdroj: archiv
Máte představu o tom, jak bohatí utrácejí své těžce vydělané peníze? Co je moderní a co teď letí? Pokud ne, máme pro vás pět trendy tipů, jak s penězi naložit.

Podvodní letadlo

Je to poslední výkřik módy pro superbohaté lidi. Jedná se o podvodní vozidlo, které svou technologií připomíná spíše menší letoun než ponorku. Pohybuje se neslyšně a velmi rychle a poskytuje jedinečnou příležitost, jak se stát součástí podvodního ekosystému, pokud nejste zrovna dobrý potápěč. Můžete si tak zahrát na Bruce Wayna. Must-have na exotickou dovolenou.

Výlet na safari soukromým letadlem

Výlety na safari si dnes může dovolit téměř každý. Pokud ovšem máte zájem o něco exkluzivního, doporučujeme výlet soukromým letadlem. Už žádné drkotání s džípem napříč savanou. Takový výlet se dá pořídit v balíčku již za pouhých 80 000 dolarů na osobu. Zahrnuje přepravu soukromým letadlem, pobyt v luxusním resortu či výlet horkovzdušným balonem. Pro ty, co prahnou po větším dobrodružství, se dá zařídit například seskok padákem přímo do divočiny či pro větší autentičnost ubytování v luxusních afrických stanech.

Doručování šampaňského parašutistou

Pokud se nacházíte v daleké pustině, kam se jen tak někdo nedostane, nebo například na dovolené na safari a dostanete chuť na bublinky, je tu jednoduché řešení. Nechte si lahve šampaňského doručit poslíčkem, který se doslova snese z nebe. Není to legrace, jeden takový se například se zásilkou od Dom Pérignon pravidelně snáší na vyprahlou poušť. Stačí jen zavolat.

Zlaté párátko na zuby

Zlato je všeobecně kvalitní investice, pokud ovšem máte již dost zlatých cihliček, máme pro vás pár tipů. Ze zlata se dá vyrobit prakticky cokoliv, v poslední době jsou však velmi oblíbená například zubní párátka, brčka nebo tkaničky do bot. Je to vlastně i praktické a ekologické řešení, a navíc budete zaručeně originální.

Soukromá dráha pro sportovní auta

Mít drahý sporťák za několik milionů je už vlastně tak trochu retro. Navíc pokud vyloženě nechcete porušovat zákon, většinou ho na ulicích nemůžete ani pořádně provětrat. V takovém případě máme jednoduché řešení. Můžete se stát členem luxusního kalifornského klubu pro majitele drahých sportovních vozů a oni vás nechají bez limitu drandit na soukromé dráze dlouhé 4,5 míle. Členství začíná na osmdesáti tisících dolarů, ale pokud vám ani to nestačí, není nic jednoduššího než si postavit dráhu vlastní.

Související články

Další články