Veronika Zelníčková byla napadena třiadvacetiletým mladíkem, který pomáhal kapele Anacreon, se kterou často zpívá. Útok přišel nečekaně. Herečku agresor napadl zezadu a půllitrem jí rozbil hlavu. Poté ji surově mlátil lahvemi od piva. Nakonec ji okradl a utekl.

„Zachránila se jen proto, že ho silně kousla, vyrazila dveře a utekla k sousedům. Proč k incidentu došlo, nikdo nevíme. Na to, jaké má jizvy, pohmožděniny po celém těle a vyražené zuby, má jen otřes mozku,“ uvedl pro Blesk její kamarád Tomáš Krejza.

Pokud zkoušíte hledat, koho Veronika v seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje, tak vězte, že tam má opravdu maličkou roli. Do seriálu přišla jako dvanáctileté děvče.

Větší příležitost dostala v seriálech Gympl s ®učením omezeným a také v seriálu Cesty domů II. V Gymplu hrála Kamilu, v Cestách domů pak Zuzanu Klepáčovou.

Více známá je ale jako zpěvačka kapely ANACREON. Právě tady potkala člověka, který ji chtěl zabít – psali jsme ZDE.

Muž, který Veroniku napadl, byl zadržen. Zřejmě bude obviněn z pokusu o vraždu. Kolem kapely se pohyboval často. Je to bývalý kolega baskytaristy a pomáhal kapele od března.

„Policie pachatele ve čtvrtek, tentýž den útoku, zadržela. Během včerejška probíhaly další procesní úkony spojené s případem. Podezřelý muž byl obviněn z pokusu vraždy s tím, že byl podán podnět státnímu zástupci ke vzetí do vazby. O tom by měl v nejbližších dnech rozhodovat soud,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Vinčáček.