Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Víte, v kolika letech se muži stávají sexuálními bohy? O mláďata opravdu nejde!

Jakého muže je nejlepší si vybrat?
Zdroj: archiv
Chcete si užít parádní sex a hlavně sázet na jistotu? V tom případě by vás mohlo zajímat, jakou věkovou kategorii mužů si hledat. Jestli jste si mysleli, že v mládí se ukrývá energie a vášeň, jste na omylu. Víme, kteří muži jsou sexuální bohové.

O sexualitě se většinou mluví spíš v ženském podání, a tak poodkryjeme jejich sladké tajemství. V kolika letech si myslíte, že se muži dostávají na svůj sexuální vrchol a ženu tedy nejlépe uspokojí? Pokud jste si myslela, že se parádního uspokojení dočkáte od dvacetiletého kluka, jste na omylu, sexuální bohové jsou o něco starší.

Abyste si nemysleli, že naše tvrzení jsou jen nějaké plácání z čistého nebe, opřeli jsme se o výzkum, který prováděla společnost specializující se na prodej erotických pomůcek. Ta se nebála oslovit přes tisíc dobrovolníků ve věku 16 – 65 let, a co se zjistilo? Otázka byla pro respondenty jednoduchá a srozumitelná. V kolika letech jste zažili to nejlepší milování v životě?

Zatímco žena se dočká sexuálního vrcholu okolo šestadvacátého roku života, muži jsou klasicky trochu zaostalí a opoždění. U nich je sex v topu po třicátém roku života. Pokud si tedy chcete užít parádní soulož, najděte si třicátníka a je po starostech.

Související články

Další články