Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Víte, v jaké poloze holky nejčastěji přijdou o panenství? Odpověď najdete tady!

„Misionář“ je jednou z nejjednodušších a současně
i nejintimnějších sexuálních poloh.

Podle internetové ankety Cosmopolitanu je to jasné – jednoznačně nejlepší polohou pro první milostný zážitek je prý „misionář“. Na čestném druhém místě se pak umístila pozice „na koníčka“.

Proč je tak oblíbený zrovna misionář, to není těžké uhádnout. Jde o nejjednodušší polohu, při které se žena může maximálně uvolnit. A pokud ještě navíc použije lubrikant, pravděpodobnost toho, že ji pohlavní styk bude bolet, klesne na minimum. V neposlední řadě se od ní neočekává žádná velká aktivita, což většina nezkušených dívek jistě ocení.

Poloha na koníčka se doporučuje především v případech, kdy se žena deflorace bojí a chce mít nad průběhem prvního sexu kontrolu. Sama si určuje hloubku průniku i tempo milování. Koníček ale není vhodný pro velké stydlivky, které si nadto vůbec nejsou jisté tím, co přesně by nahoře vlastně měly dělat.

Další výhodou obou zmíněných pozic je také to, že se s partnerem můžete jeden druhému dívat do očí, líbat a mazlit. Totéž platí třeba i pro milování v sedě. Za zajímavou alternativu lze považovat také polohu z boku – takzvané „krabí objetí“.

Na závěr bychom chtěli vyzvat všechny naše čtenářky, aby se nebály a podělily se s námi v komentářích o svůj názor. Jaká poloha je pro odpanění nejlepší podle vás?

Související články

Další články