Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Víte, se kterým znamením byste se nikdy neměli pouštět do vztahu? Panna se nesnese s Rybami a Lvy budou vytáčet Kozorozi!

Víte, se kterým znamením byste se nikdy neměli pouštět do vztahu? Panna se nesnese s Rybami a Lvy budou vytáčet Kozorozi!
Zdroj: Astrohled
Taky máte pocit, že svého partnera bezmezně milujete, ale zároveň nemůžete vystát jeho povahu? Možná za to mohou vaše znamení. Některá si totiž nesednou, ani kdyby se rozkrájela. Podívejte se, jak je to s tím vaším znamením, abyste neztráceli čas ve vztahu, který stejně nikdy nebude fungovat.

Beran

Berana bude rozhodně doběla vytáčet Býk a jeho schopnost analyzování a důkladného promýšlení všeho. Beran, který se snadno do vztahů pustí po hlavě, si může s Býkem připadat zpomalený.

Býk

Býci by se ve vztahu měli vyhnout Vodnářům. Ti na rozdíl od nich vyznávají tradiční rodinné hodnoty. Býci jsou poněkud více rozverní a dobrodružní. Věci mají rádi peprné především v posteli. S Vodnáři by se jednoduše začali brzy nudit.

Blíženci

Blíženci by se měli vyhnout vztahu s Raky. Obě znamení jsou tak silně emotivní, že by mezi nimi ve vztahu mohlo dojít k explozi emocí. Pokud to tato dvě znamení dají do kupy, budou emocionálně ještě méně stabilní a nikdy si nebudou schopna porozumět.

Rak

Raci rozhodně nebudou oplývat štěstím ve vztahu se Štírem, respektive v něm budou trpět jako zvířata. Citliví Raci totiž potřebují trochu více taktu, než v sobě mají bezpáteřní Štíři, kteří jsou majetničtí a v afektu schopni říci cokoliv.

Lev

Lvi a Kozorozi nikdy nepůjdou k sobě. Obě znamení jsou ráda středem pozornosti a budou se mezi sebou vždycky chtít předhánět. Asi vám nemusíme dále vysvětlovat, že tohle dohromady prostě nejde.

Panna

Pannu nejvíce ze všech znamení budou vytáčet Ryby. Respektive jejich nepraktičnost. Panny raději jednají, spíše než aby o něčem snily. Navíc jsou posedlé mít vše dokonale pod kontrolou, což může Ryby také dost často vystrašit.

Váhy

Zatímco Váhy jsou rychle připravené k závazku, u Blíženců by mohly tvrdě narazit a skončit se zlomeným srdcem. Blíženci mají totiž dost často jinou představu o vztahu než se okamžitě zavazovat.

Štír

Štíři jsou sami o sobě dost výrazné typy, proto jestli se s někým nesnesou, bude to Lev. Obě znamení si užívají, když převezmou nad věcmi kontrolu. Proto je zjevné, že zde budou probíhat boje, které nemusí vůbec dopadnout dobře. Ty jsou navíc často ještě poháněny žárlivostí na obou stranách.

Střelec

Střelci se mohou někdy cítit až příliš svázáni Býky, kteří jsou na ně málo akční a drží je při zemi. I když Střelec přistoupí na kompromis v podobě rodinného zázemí, zanedlouho se bude cítit, jako kdyby ztrácel sám sebe.

Kozoroh

Kozorohům to nebude klapat s Berany. Obě znamení jsou sice romantická až běda, takže se začátek zamilovaného vztahu může jevit jako totální idylka. Jenže obě znamení mají tak rozdílné myšlení a názory, že se zamilovanost promění v hádky a neporozumění.

Vodnář

Vodnáři pro sebe potřebují spoustu prostoru. Ve vztahu s Váhou by se mohli cítit trochu přidušeni. Vzájemné neporozumění je bude pronásledovat, až dokud se úplně nerozejdou.

Ryby

Raci jsou pro Ryby velkým kamenem úrazu. Přestože obě znamení jsou značně romantická a citlivá, nikdy spolu nemohou vycházet. Ani jeden z nich není silnou vůdčí osobností, o kterou by se ten druhý mohl opřít.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy