Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Víte, proč měli muži radši Marilyn Monroe než Jane Russell? 10 důvodů, proč je život s blondýnou snazší!

Tak kterou byste si vybrali domů vy?
Zdroj: profimedia.cz

Ať už si vybíráte vhodnou spolubydlící, kamarádku, milenku nebo manželku, věřte, že s blondýnou to vždycky vyhrajete. Víte proč?

1. Blonďaté vlasy stejně jako chlupy nejsou na dlaždičkách v koupelně a na záchodě tak nápadné jako tmavé, takže ani u dlouhovlásek nebudete mít pocit, že musíte každé dvě hodiny vytírat, aniž by to u vás doma vypadalo jako v pavilonu goril.

2. Odbarvená blondýna si nikdy nezakládá na své přirozenosti. Používání deodorantu a pravidelné návštěvy u kosmetičky jsou pro ni stejně přirozené jako fakt, že si musí hlídat svoji váhu.

3. Blondýny jsou mírumilovnější a naivnější. Alespoň do té míry, dokud jim to budete věřit.

4. Po blonďatém stvoření nikdo nemůže požadovat zodpovědnost nebo serióznost. Takže pokud ji budete posílat ke dveřím pokaždé, když zazvoní pošťačka, dopis s červeným pruhem se k vám nikdy nedostane.

5. Na blonďatou spolubydlící nalákají muži domů hravě milenku, protože se bude chtít ujistit, jestli je jejich spolubydlící dostatečně ošklivá. Ženy naopak domů nalákají milence, který se bude chtít podívat, jestli jejich spolubydlící není náhodou hezká.

6. Když vás naštve, můžete jí nadávat, že je blbá blondýna.

7. Když vás potěší a mile překvapí, můžete jí říkat, že je nejchytřejší blondýna, kterou znáte.

8. K Vánocům, svátku i narozeninám jí můžete dokola nakupovat kosmetiku nebo růžové propisky a nikdy ji to nepřestane bavit.

9. Nikdy si od vás nebude chtít půjčovat hnědé a oranžové oblečení, protože jí opravdu nesluší.

10. Kdykoliv si vedle ní budete připadat méněcenní, stačí si uvědomit fakt, že pravých zářivých blondýnek je na světě asi jen jedno promile. Takže bohatě stačí zajít do drogerie pro peroxid.

Související články

Další články