Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víte, proč je nesmysl dávat si novoroční předsevzetí? My ano!

Vykašlete se na novoroční předsevzetí.
Zdroj: profimedia.cz
Oslava Nového roku se nám nezadržitelně blíží. Je načase zapřemýšlet a dát si nějaké to novoroční předsevzetí. Skutečně? A kolik z nich jste splnili minulý rok? Sami víte, že bilance dodržených předsevzetí se pohybuje od nuly do jedničky a my vám teď vysvětlíme proč.

Pokud jste si s přicházejícím novým rokem naškrábali na papír pár předsevzetí, měli byste ho vyhodit. Nikdy je totiž nedodržíte, jelikož vám chybí opravdu chtít. Určitě jste v minulosti už někdy během nového roku zkusili přestat kouřit, zhubnout, nebo si našetřit nějaké peníze. Ruku na srdce, vyšlo vám z toho něco?

Většina lidí si totiž přeje to, co je pro ně během celého roku nesplnitelné. Pokud máte v genech tloušťku, budete muset dřít jako kůň ne jeden rok, ale celý život, aby vám linie vydržela. Den co den se potit v posilovně není žádná hračka. To už je snad i lepší smířit se sám se sebou. V případě, že nejste šetřílek, peníze stejně neušetříte ani za milion let. Kouření je věčné téma a mezi námi, přestat už jste přece mohli nesčetněkrát. K tomu nepotřebujete Nový rok.

Začátkem ledna jsou fittness centra narvaná a protikuřácké náplasti mizí z pultů rychlostí blesku. V únoru se ve fitku už můžete klidně posadit. Místa je dost i na to dát si cigáro. Za předpokladu, že se sebou skutečně chcete něco dělat, vytvořte si vizi. Není nic důležitějšího, než si představit sám sebe v dané situaci a nasměrovat tam veškerou svou energii. Nezapomeňte na víru sami v sebe. Řekněte si to americké „dokážeš cokoli“ a možná to přijde. Aby se pak nestalo, že svět bude plný hubených, bohatých nekuřáků…

Související články

Další články