Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Víte, proč celý svět nenávidí tuhle ženu? Kvůli tomu, co dala na Instagram!

Víte, proč celý svět nenávidí tuhle ženu? Kvůli tomu, co dala na Instagram!
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie
Je volbou každého, co podnikne se svými penězi. Emma Tapping se rozhodla svým dětem udělat hodně štědré Vánoce. Svět se na ni ale zlobí.

Britka Emma Tapping (35) publikovala na svém Instagramu fotografii. Vyobrazen na ní byl vánoční stromek s dárky, které někteří z vás neviděli možná ani za celý život. A spustila tím lavinu.

Snímek od ní přebrala jedna facebooková skupina a připsala k ní titulek: "Čas, kdy se všichni materialističtí rodiče budou předhánět s dárky, které pro své děti nakoupili, je už skoro tady. Jenom nezapomeňte, že některé děti tolik dárků nikdy nedostanou." Rázem začaly přibývat lajky a sdílení a nejenom rodiče z celého světa vyjadřovali své pohoršení

"Tohle je směšné. Děti tolik dárků nikdy skutečně neocení. Je to dokonalý příklad toho, kdy matka dělá ze svých potomků rozmazlené spratky. Až budou starší, budou očekávat, že všechno dostanou na stříbrném podnose. Raději dej nějaké peníze na charitu!" píše jedna uživatelka.

Jiný muž foto zase komentuje: "Je to nechutné. Jenom si představte, až se budou její děti bavit o dárcích se spolužáky. Ne všichni rodiče jsou tak bohatí a některé děti nedostávají nic. Není to fér k lidem, kteří dřou denně do úmoru, ale stejně si tolik dárků nemůžou dovolit."

Za tuhle nevinnou fotku se ženě zkrátka dostalo tolik nenávisti, že se k tomu později musela na sociální síti sama vyjádřit. A jaká jsou slova na její obranu?

"Foto bylo rozšířeno bez mého souhlasu, nikomu jsem se s ním nevnucovala. Dárky nejsou jenom pro děti, ale i pro mého partnera, mámu a pro mě. A prosím, pamatujte, že je to o třech malých dětech, jejich Vánocích a jejich stromečku. Klidně to sdílejte dál. Veselé Vánoce."

Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články