Odtajněme naše tabu a přiznejme si, o jakých věcech se nám nechce mluvit. Přestože nejde o zrovna příjemná témata, měli bychom se minimálně pokusit o nich dokázat mluvit. Mlčením se totiž ubíjíme a trápíme ještě víc. Tohle jsou 4 největší ženská tabu.

1. Domácí násilí

Přestože jde o dost citlivé téma, jde také o téma, které by rozhodně nemělo být utajené. Čím dřív tohle tabu odtajníte, tím dřív se vám dostane vysvobození a pomoci, proto se nebojte jít s pravdou ven.

2. Inkontinence

S přibývajícím věkem přicházejí i míň sexy projevy stárnutí. To, že se občas počůráme, asi není věc, kterou budeme rozebírat nad kávou s kamarádkou, rozhodně byste si o ní měla promluvit s lékařem.

3. Chyby, které děláme v mateřství

I máma je jen člověk a v životě se dostává díky dětem do situací, které nezná. Proto se nebojte přiznat si, že máte chyby, a přestaňte si je vyčítat. Vaše děti vás milují i s nimi, a tak vše dělejte podle nejlepšího svědomí a vědomí.

4. Sex nepotřebuji

Práce, děti, péče o domácnost, to vše nás pořádně vyčerpává. Mít rodinu je práce na plný úvazek, která nikdy nekončí, proto nám už nezbývá dost sil na to, být dračicí v ložnici. Muži by měli být chápaví a ženu dokonale nažhavit a probudit v ní poslední zbytky energie.