Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Víte, které typy diet se nejlépe hodí k jednotlivým znamením? Ryby by měly zkusit Dukanovu, Panny zase dělenou stravu!

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Léto pomalu končí, a když se podíváme na naše postavy, není to už dávno to, co to bývalo před dvěma měsíci. Sezona grilování holt s našimi těly udělala svoje. Proto je na čase zase nějaké to kilčo shodit. Hvězdy vám prozradí, která dieta bude pro vás tou správnou volbou.

BERAN

Berani mají dost často problémy s výkyvy váhy. Jo-jo efekt by mohli popsat líp než kdokoli jiný. Proto je na čase nasadit pozvolné hubnutí, takže jíst pravidelně, cvičit a dostatečně pít. Takový režim už musí ovšem zachovat po celý život, jinak vám zase váha vyletí.

BÝK

Vám postačí odtučňovací kúra v podobě tukožroutské polévky. Jde o polévku ze samé zeleniny, která váš organismus odvodňuje a odhleňuje. Po velmi krátké době se vám tak navrátí krásná postava.

BLÍŽENCI

Blížencům velmi účinně pomáhá dieta, kdy jíte pouze takové potraviny, které vám povolí vaše krevní skupina. Rychle tedy koukejte zjistit, jakou krevní skupinu máte a jakým potravinám je třeba se vyhnout.

RAK

Raci jsou většinou vysportovaní a s příbytkem váhy nemají sebemenší problém. Postačí jim tedy shodit do 5 kil a na to vám nejlépe pomůže jogurtová dieta. Koukejte si tedy udělat chuť na tuhle potravinu, budete ji muset pár dní kombinovat ve velkém.

LEV

Lvi mají to štěstí nebo tu smůlu, že jim pomáhají nejrůznější léky na hubnutí. Sice jde o nezdravou chemii, ovšem nemusíte se zas omezovat v jídle. Navíc většinou taková dieta postačí jen jednou.

PANNA

Panny většinou nemají s váhou moc velký problém. S čím ovšem problém mají, je zažívání, právě proto je vhodné svému trávení odlehčit a stát se milovníkem dělené stravy. Uvidíte, že se vám v opravdu krátkém čase uleví a určitě zhubnete i nějaké to kilčo.

VÁHY

Napadlo vás někdy investovat do svého zdraví? S pomocí hvězd by vám mohla pomoci krabičková dieta. Pravidelně vám odborníci naservírují ty nejvhodnější potraviny a vy se necháte rozmazlovat, no není to super?

ŠTÍR

Štíři netloustnou, ba právě naopak. Spíš než s úbytkem váhy mají problém s jejím příbytkem. Proto se dietou opravdu netrapte a dopřejte si cokoli, co vám hrdlo ráčí. No není to paráda jíst, co chcete a kdy chcete?

STŘELEC

Pokud máte problémy s váhou, není od věci zamyslet se nad svou pohybovou aktivitou. Střelcům totiž moc často nepomáhá omezení potravin, jako zvýšení fyzické aktivity. Možná byste tak mohli vyřešit svůj problém s váhou jednou provždy.

KOZOROH

Vystačíte si s jednoduchou radou. Žádné přílohy, jen saláty! Pokud ze svého jídelníčku tedy vyndáte veškeré přílohy, i ty rádoby zdravé, a k masu si radši uděláte salátek, uvidíte, jak půjde váha dolů.

VODNÁŘ

Milujete ovoce? Pak budete z této diety přímo nadšení. Vodnářům se usazují tuky nejčastěji v oblasti bříška, a tak je potřeba s tím něco udělat. Pro vás bude tou správnou volbou ananasová dieta. Ta spočítá v tom, že si před každým jídlem dáte plátek ananasu.

RYBY

Pro váš organismus nejrychleji a nejúčinněji zabere Dukanova dieta. Pokud jste o ní nikdy neslyšeli, jde o to, že ze svého jídelníčku naprosto vynecháte cukr a dost omezíte sacharidy. Vaše strava se tak bude skládat především z bílkovin, kterých ovšem můžete sníst, kolik chcete, no není to super?

Související články

Další články