Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Víte, která je ta NEJLEPŠÍ nemocnice pro vás? Známe výsledky průzkumu

Žebříček nemocnic
HealthCare Institute je nezisková organizace, která každoročně vyhlašuje nejlépe hodnocené nemocnice. Vědět, která nemocnice je ta nejkvalitnější je bezesporu podstatné, jelikož každý občan ji občas potřebuje navštívit.

Projekt hodnocení nemocnic v České republice existuje od roku 2006. Nově se od roku 2015 hodnotí i zdravotní pojišťovny. Co se nemocnic týká, hodnotí se především Nemocnice pro život 2018, finanční zdraví nemocnic a Online komunikace nemocnic 2018.

Zaměstnanci, hospitalizovaní pacienti, ale i ambulantní pacienti hodnotí spokojenost i bezpečnost. Nezapomíná se pochopitelně ani na absolutního vítěze.

Které nemocnice vyhrály?

Výsledky nejlepších nemocnic.

Z hlediska bezpečnosti a spokojenosti pacientů s fakultními nemocnicemi získala prvenství Fakultní nemocnice v Hradci Králové. V oblasti nemocnic ČR získala první místo Karvinská hornická nemocnice a.s. Absolutním vítězem projektu Nemocnice 2018 se stala Vojenská nemocnice Olomouc.

Na zbylé výsledky se podívejte v našich grafikách.

Která vyhrála?

Mohlo by vás zajímat

Další články