Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Víte, kolik stojí nejdražší kecky na světě? Budete koukat!

Líbí se vám?
Zdroj: profimedia
Většinou jsou to ženy, které mají úchylku na botičky nejrůznějšího druhu. Ovšem napadlo by vás někdy, kolik můžou stát tenisky? Oblíbená sportovní obuv od firmy Bicion se vyšplhala k nebesky vysoké částce.

Někdo ulítává na cestování, jiný na kabelkách a někdo na botách. My pro vás máme ukázku nejdražších tenisek na světě a z částky se vám bude opravdu tajit dech. Jde o sportovní boty firmy Bicion, které jsou zdobeny zlatem, bílými diamanty a modrými safíry. Celková cena těchto botiček se vyšplhala ke 4 milionům dolarů, což je skutečně neuvěřitelná suma. Světu se tyto krasavice poprvé představily v New Yorku.

Pokud se vám tedy tyto sportovní kecky líbí, budete muset pořádně šetřit, protože 4 miliony dolarů opravdu není zanedbatelná částka. Otázkou zůstává, nakolik jsou tyto tenisky praktické? Do přírody na tenis si je asi nevezmete. Jak se vám tedy nejdražší tenisky na světě líbí?

Související články

Další články