Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Víte, kdo je tahle žhavá čičina? Dříve radila holčičkám, jakou rtěnku si mají dát!

Tu nevinnou blondýnku bychom v téhle dračici jen těžko hledali.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Pamatujete si ještě na nepolíbenou holčičku, která rozdávala ostatním puberťačkám rady na svých videích a jeden čas doslova pobláznila internet? V téhle tmavovlasé a na hrudníku obdařené rajdě byste ji jen těžko hledali.

Už víte, koho jsme tou blonďatou blogerkou mysleli? Dávno už to není ta sladká holčička, která radila, jakou řasenku správně používat. Teď byste možná spíš Natálku Smutkovou alias Natálii Sadness (20) tipovali spíš na to, že může hrát ve filmech pro dospělé.

Tmavé dlouhé vlasy, prsa čtyřky, vyzývavé oblečení. Úplně jak vystřižená z nějakého dobrého porna. Teď by spíš mohla ve svých videích dělat daleko neslušnější věci. Ale nenechte se klamat vzhledem. Natálka je slušná holka, která čeká na prince na bílém koni, proto se možná i vrátí zase k blond vlasům, aby byla za víc nevinnou.

Sice už byste v ní načančanou princeznu jen těžko hledali, zato má daleko víc mužských obdivovatelů. Může za to především její nadupaný dekolt, který je prý dílem přírody. Dobře, za těch pět let se jí asi pořádně nafouknul (to musel být pořádný fičák). Ale musíme uznat, že je to kus.

Související články

Další články