Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Víte, kdo já jsem? Opilý Baroš prý zmlátil hosta v hotelu: Do sporu se vložila i Barošová

+ Další 4 fotografie
život fotbalisty
Fotbalový rebel Milan Baroš (37) má další problém. Muž jménem Bohumil Ullrich (45) tvrdí, že Baroš ho zmlátil na hotelu. Do sporu se údajně vložila také Barošova manželka Tereza (37). Tvrdila, že soudu se nebojí a že ředitel hotelu je kamarád.

Bohumil Ullrich tvrdí, že Baroš a jeho parta se chovali nevhodně na hotelu. Prý dělali velký kravál. Ullrich to chtěl řešit a dostal ránu do krku – psali jsme zde. Na skandál upozornil jako první deník Blesk.

Když došlo k hádce, chtěl Baroš celou situaci řešit pomocí peněz. „Vyndal nějaké peníze. Tvrdil, že je to 20 tisíc,“ sdělil Blesku Ullrich s tím, že Baroš ho vyzval, ať z hotelu vypadne. Pan Ullrich ale nechápal, proč by měl hotel opouštět, když se chová slušně. Binec a řvaní prý měl na svědomí Baroš.

Konflikt musela řešit policie. Kriminalisté si vyžádali i záznam z kamery, která snímá dění na hotelové recepci. Do sporu se vložila také Barošova manželka Tereza. „V pátek na nás na hotelové terase slovně zaútočila Barošova manželka. Že jsme trapní, že hrajeme komedii, že se žádného soudu nebojí, že ředitel je jejich kamarád,“ doplnil napadený muž pro Blesk.

Baroš popírá, že by muže fyzicky napadl a zranil. „Je pravdou, že jsem v tomto týdnu pobýval v hotelu Horal a že tam byl jistý muž, který se k hostům hotelu choval nevhodným způsobem. Je pravdou, že jsem tohoto muže na recepci hotelu ve středu na nevhodnost jeho chování upozornil. Kategoricky však vylučuji, že bych tomuto muži nadával nebo že bych ho udeřil pěstí. Pokud něco takového pan Ullrich tvrdí, pak je to lež,“ uvedl fotbalový bouřlivák.

Mohlo by vás zajímat

Další články