Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Víte, který slavný herec je tatínkem Angeliny Jolie? V 80 letech vypadá lépe než kostnatá dcera!

Je o půlku mladší, přesto Angelina vypadá hůř než její vlastní
tatínek.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 66 fotografií
Osamělá Angelina Jolie (42), které po rozchodu s Bradem Pittem (54) zůstalo na krku šest dětí, vypadá den ode dne hůř. Nepřehlédnutelné kruhy pod očima a popraskané rty u ní nejsou výjimkou, ale spíš pravidlem. Proto už ani nepřekvapí, že její tatínek, slavný herec Jon Voight (79), je téměř v osmdesáti v lepší formě než dávno zapomenutý symbol ženské krásy.

Herecký talent nebyl dán Angelině Jolie (42) shůry, ale podědila jej po slavných rodičích. Maminka Marcheline Bertrand (†56), která bohužel před jedenácti lety zemřela na rakovinu vaječníků, byla úspěšnou herečkou, tatínek Jon Voight (79) dokonce za výkon ve filmu Návrat domů obdržel Oscara.

Ať je ale bývalka Brada Pitta (54) sebelepší herečkou, po stránce psychické a především vzhledové to s ní v poslední době kulhá na obě nohy. Angelina je opět vyhublá na kost, ačkoliv tvrdila, že se anorexie zbavila, a i stav jejího obličeje se dá většinou popsat jako žalostný.

Zato hereččin tatínek Jon Voight, který se nedávno ochotně fotil s fanoušky z okna svého vozu, je ve skvělé formě. Za pár měsíců oslaví osmdesátku, ale i přes pokročilý věk vypadá báječně. Vůbec nepřeháníme, když řekneme, že je na tom Voight lépe než jeho dcera s drogovou minulostí.

Bohatě postačí shrnout si to ve dvou bodech:

  • Kruhy pod očima: Angelina je má, Jon nemá
  • Vrásky: Mají je oba, ale Angelina jich má úměrně k věku víc

Z toho vyplývá, že Jonovi musíme popřát, aby se dál zvládal udržet v tak skvělé kondici, a Angelině poslat vzkaz, že by se nad sebou měla hluboce zamyslet!

Související články

Další články