Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víte, jaký léčivý kámen k vám pasuje? Lva zachrání jantar, Vodnáře opál

Jaký patří k vám?
Zdroj: pinterest
Znamení zvěrokruhu o vás napovídá víc, než si asi myslíte. Dokáže ukázat nejen vaši povahu, to, ke komu se hodíte, ale i jaký léčivý kámen se k vám nejvíce hodí. Pokud si koupíte kámen, který je spjatý s vaším znamením zvěrokruhu, bude svými silami působit ještě intenzivněji. Který léčivý kámen je ten pro vás?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Beranovi vládne planeta Mars. Je to ohnivé znamení, které bojuje za svá práva. Berani mají výbornou paměť a dobře se učí nové věci. Kámen pro znamení Berana je především achát, který zmírňuje stresové stavy a dává i fyzické tělo do pohody.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býkovi vládne planeta Venuše. Jsou často emotivní a tvrdohlaví, na druhou stranu však umí být i velmi empatičtí. Jaký kámen je tedy pro ně nejlepší? Tygří oko a akvamarín. Tygří oko podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženci patří mezi vzdušná znamení, takže občas mají problém být v realitě. Je pro ně charakteristická kolísavá povaha, která potřebuje občas zklidnit. Dobrý proto pro ně bude kámen ametyst. Ten má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Rak patří mezi vodní znamení, kterému vládne hlavně luna. Jsou to citlivé osůbky, které udělají vše pro svou rodinu. Občas ale zapomínají na sebe. V tom jim pomůže turmalín, který napomáhá k pochopení sebe sama a k sebelásce.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lev je egoista, kterému vládne slunce, potřebuje být pořád středem pozornosti. Aby to však nepřehnal, bylo by dobré mít doma jantar. Ten nastoluje rovnováhu a pohlcuje negativitu.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panna je zemské znamení, kterému vládne Merkur. Všechny Panny mají rády systém a smysl pro pořádek. Velkým pomocníkem jim bude červený jaspis. Měsíční kámen ve vás probudí svobodného ducha a uvolní váš stereotyp.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váha je vzdušné znamení a dost často neví, jak se má rozhodnout. Je váhavá. Potřebuje se dostat sama do sebe a přemýšlet. Silný duchovní kámen, umožňuje hlubokou meditaci, otevírá srdeční čakru. V tomto případě je řeč o kunzitu.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Vodní znamení, kterému vládne planeta Pluto. Jsou velmi temperamentní, ale zato umějí být velmi panovační. Jejich kamenem je rubín, který zahání negativní myšlení. Zastavuje zlost a špatnou energii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Ohnivé znamení, které si do ničeho nenechá mluvit. Střelce neustále vyhledávají nová dobrodružství, takže jim může přijít vhod bronzit, který funguje coby katalyzátor životních změn.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozoroh patří mezi zemská znamení, kterému vládne planeta Saturn. Je sice trpělivý, ale dost často podléhá melancholickým náladám, aniž by věděl proč. Nejvíce se proto pro něj hodí hematit. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vzdušné znamení zvěrokruhu, které dost často létá na obláčku a kouká na svět růžovými brýlemi. Každá maličkost je zaujme a díky tomu mají problém se soustředit. Velmi se k nim hodí opál, který umocňuje duchovní rozvoj a Vodnářům ukazuje astrální svět. Vyzkoušejte ho.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby jsou vodní znamení. Jsou to citlivky, které často končí se zlomeným srdcem. V tomto jim pomůže léčivý kámen chryzokol, který přitahuje pravou lásku do vašeho života.

Související články

Další články