Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Víte, jaký je rozdíl mezi umírající matkou (90) a hrochem na ulici? A chcete to opravdu vědět?

Hroch narazil na dobré lidi, devadesátiletá paní ne.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Po gruzínské metropoli Tbilisi běhají divoká zvířata, která kvůli povodni utekla z místní zoo. Muž z Hradce Králové nechal týden na zemi ležet svou devadesátiletou matku. Čekal, až zemře. Co mají tyto dvě zprávy společného?

Rozdíl mezi hrochem, který utekl z gruzínské zoo, a matkou, kterou nechal její syn týden ležet bez pomoci na podlaze, je zásadní.

Hroch narazil na dobré lidi a přežije. Devadesátiletá paní vychovala bezcitnou zrůdu, která jí nepomohla a nechala ji umřít v příšerných bolestech.

Situace v Tbilisi je opravdu hrozivá. Po městě běhají vyděšená divoká zvířata a obyvatelům metropole jde o život.

Na ulici jsou tygři, lvi, vlci, krokodýl či hroch. Nejlepší by bylo je zastřelit. Bylo by to levné, rychlé, bezpečné. Jenže Gruzínci se SLITOVALI a chtějí zvířata zachránit.

Říká se tomu zodpovědnost, soucit, humanita. Za ta zvířata máme zodpovědnost, tak je přeci jen tak nezabijeme.

Tomu, co předvedl muž (63) z Hradce Králové, se říká hyenismus a lhostejnost. Kdyby to šlo, zřejmě by svou matku zastřelil jako raněného čokla. Takto ji nechal týden ležet na podlaze a čekal, až vypustí duši sama.

Žena trpěla a on jako sup mapoval, zda už vydechla naposledy. Za tuto zrůdnost mu hrozí pouhé dva roky vězení.

My bychom ho zavřeli mezi hrochy do gruzínské zoo. Aby mu tam zvířata názorně ukázala, že mezi divočinou a lidstvím rozdíly stále jsou.

Související články

Další články