Muži jsou opravdu jednoduší tvorové, a pokud pochopíte pár pravidel z jejich světa, lze s nimi poměrně dobře pracovat. Pokud jste si do teď myslela, že je strašně těžké sbalit chlápka u baru, který se vám tak hrozně líbí, jste na velkém omylu. Je to jednodušší, než si myslíte, postačí vám tyto 3 kroky.

Rafinovaný pohled

Tak tento jednoduchý recept skutečně funguje. Stačí hodit očkem a nevinně a roztomile se usmát. Jde o proces asi tak na dvě vteřiny a zaručíte si tím oční kontakt na dobu neurčitou. Jde o perfektní start naší balící strategie. Spojme se očima a lehce je odvraťme k zemi. Tento proces několikrát zopakujte, ať muž pochopí, že o něj máte zájem.

Kouzelný úsměv

Musíte působit milým a pohodovým dojmem. Muži milují ženy, které se smějí, a tak s úsměvem rozhodně nešetřete. Pokud vás muž osloví, nezapomeňte na výraz své tváře. Nemusíte být jak rozřehtaná školačka, měla byste ovšem působit bezstarostně.

Nečekaný problém

Pokud se vám předchozí kroky povedly a s mužem jste navázala oční kontakt a prohodila pár úsměvů, přichází finále celého flirtu. Oslovte ho a poproste ho o pomoc. Můžete chtít vědět kolik je hodin, kde se nachází požadovaná ulice nebo se rovnu osmělte a zeptejte se na nejbližší kavárnu, kam ho posléze pozvěte. Možností je tisíce, záleží na místě setkání a na situaci.

Tyto jednoduché kroky vám můžou přijít na první pohled neúčinné, ovšem v jednoduchosti je krása a muž nepatří zrovna ke komplikovaným tvorům. Pokud se na tyto tři kroky pan Božský nechytl, je to blbec bez zájmu nebo je prostě zadaný, a tak už máte smůlu. Chlapů běhá po světě dost, tak se nebojte a nezapomínejte flirtovat.