Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Víte, jak zastavit hlad? Tohle jsou rychlé triky!

Honí vás mlsná? Víme, jak si pomoct.
Zdroj: profimedia
Noční můra každé dietářky je ta nikdy nekončící mlsná. Určitě všichni známe ten pocit, kdy si prostě do té pusy musíme něco nacpat stůj co stůj, ovšem důsledky jsou pak nenávratné. Poradíme vám, které potraviny vám v takové situaci perfektně pomůžou a zbaví vás mlsné nebo jaké činnosti vás zachrání.

Jídlo je hlavní z lidských posedlostí, slastí a radostí, a tak je opravdu složité vzdát se ho a některé věci si prostě nedopřát. Pokud ovšem zrovna držíte dietu nebo jsou pro vás některé potraviny tabu kvůli zdraví, budete se muset pořádně hlídat. Pak určitě oceníte, když vám prozradíme, které potraviny dokáží zahnat chuť k jídlu nebo které činnosti vám zaměstnají mozek. Váš život bude o mnoho veselejší, nemyslíte?

1. Zázrak zvaný akupunktura

Jehlička v uchu dokáže opravdové zázraky. Můžete si ji nechat aplikovat přímo u odborníka na akupunkturu a máte tak od pocitu hladu klid na dlouhou dobu.

2. Rozchoďte to

Pokud vás honí mlsná, nic vám nepomůže víc než aktivita a vypuštění této myšlenky. Zajděte tedy na procházku nebo se na chvilku proběhněte.

3. Zelené potraviny jsou záchranáři

Ovoce a zelenina, jež jsou zeleně zbarvené, vás zasytí a přitom jejich kalorická hodnota je téměř nulová. Nebojte se tedy dát si listový salát, okurku, špenát apod.

4. Nálož rajčat

Šťáva z rajčat pomáhá brzdit hlad a navodit pocit sytosti, Nebojte se tedy rozmixovat tuto zeleninu a svůj žaludek obalamutit právě tímto drinkem.

5. Včelí pomoc

Lžička medu dokáže opravdové zázraky. Je jedno, jestli ji slupnete samotnou, nebo si ji rozmícháte v čaji či vodě. Podle vědců vám tato první pomoc zvýší pocit nasycení a vy překonáte hlad mnohem snadněji.

Související články

Další články