Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Víte, jak velký penis je pro ženy ideální? Je na čase podívat se do kalhot!

Víte, co si ženy přejí?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Délka mužského přirození je velmi diskutované téma. Jedna to radši s větším klackem, druhá zase tak silně vniknutí cítit nepotřebuje. Zapátrali jsme a zjistili ideální míry penisu. Jak je na tom váš partner, obstojí?

Rozhodně netipujeme ideální délku penisu z vlastní hlavy a zkušeností. Podívali jsme se na výzkum dr. Edemy, který se právě tímto tématem dopodrobna zabýval. Udělal si čas a ptal se nespočtu mužů a žen z celého světa na názor. A výsledek?

Průzkumu se zúčastnily tisíce mužů a žen z celého světa, kteří se o velikosti ideálního penisu rozpovídali. Muži by svůj penis rádi natáhli na rozměr 16,6 cm, zatímco ženy se spokojí s 15,8 cm. Je tedy vidět, že si muži moc namlouvají důležitost velikosti.

Pokud vás ovšem zajímá, jak je na tom s délkou penisu průměrný člověk, dá se říct, že je co dohánět. Průměrná délka penisu se totiž pohybuje okolo 13,2 cm při erekci. Jak jste na tom s vaší chloubou vy?

Související články

Další články