Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víte, jak se ruští taxikáři vypořádávají s pasažéry, kteří nemohou zaplatit? Mění jejich identitu!

Dělají z nich svoje vlastní Avatary.
Zdroj: NN.ru

Když taxikář sveze někam pasažéra a ten mu pak řekne, že nemá dostatek peněz, má to těžké. Co s takovým člověkem? V Rusku to vyřešili po svém. Rozhodli se je polévat modrou barvou. A vytvářet z nich ty mimozemšťany z filmu Avatar

Taxikáři z pátého největšího města Ruské federace Nižného Novgorodu se společně rozhodli trestat neplatící zákazníky tím, že na ně vylijí barvu. A nejen těm, kteří odmítají zaplatit. Vylévají je i na ty jedince, kteří si stěžují na cenu jízdy.

Zdejší taxikáři měli s neplatícími zákazníky problémy již delší dobu a dokonce je mnohdy vodili i na policii, kde je policisté posléze propustili. Rozhodli se tedy vzít spravedlnost do vlastních rukou.

Nejprve donutí problémové pasažéry svléknout se, poté na ně chrstnou modrou barvu a vypustí je na svobodu. Zákazníkům se to samozřejmě moc nelíbí a jeden pro ruskou televizi vzpomíná, jak musel téměř nahý a modrý běžet přes celé město, protože neměl 150 rublů na zaplacení jízdy.

„Vyhodili mě z auta a začali mě mlátit,“ vzpomíná pasažér, který se rozhodl jet taxíkem, i když na to neměl dostatek peněz. „Říkali, že jestli nenajdu peníze, budou mi počítat sto rublů za minutu. Hodili mě do krajnice a polili mě modrou barvou. Potom jsem musel běhat po městě a shánět peníze.“

Policie si zatím chování taxikářů příliš nevšímá, i když jsou videa modrých lidí po celém internetu.

Vítejte v Rusku!

Související články

Další články