Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Víte, co prožíváte? 10 věcí, které se dějí ženám při orgasmu!

Víte, co se s vaším tělem děje během orgasmu?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Orgasmus, vyvrcholení, podstata sexuálního aktu a zpříjemnění dne. Víte ale, co se během orgasmu děje s vaším tělem? U mužů je to poměrně jednoduché vypozorovat, nicméně u žen se často nepozná, jestli vyvrcholení předstírají, nebo ne. Na co se zaměřit a co během něj vypozorovat, vám poradíme v následujících tipech.

1. Zvětšený klitoris

Ano, i intimní partie mohou měnit svou podobu v průběhu orgasmu. Díky jejich prokrvení se váš klitoris během vyvrcholení může zvětšit. Nebojte se, rozhodně to není nastálo, až se zase hodíte do klidu, vše se vrátí k normálu.

2. Kontrakce

Stáhnou se vám všechny svaly a dochází ke kontrakcím hluboko ve vašich útrobách. Vaše vagina a rodidla se sevřou a v podstatě tím i posilujete pánevní dno. Čím víc orgasmů, tím zkrátka lépe, to dá rozum.

3. Výraz tváře

Pokud nemůžete ovlivnit výraz tváře během vašeho orgasmu, nezoufejte, není to vaše vina. Signály, které jsou vysílány do mozku, ovládají vaše svaly v obličeji a většinou je v daný okamžik nedokážete ovládnout. Nebo jste prostě jen přehnaně dramatická.

4. Dopamin

Váš mozek produkuje dopamin neboli hormon štěstí. Proto působí vyvrcholení takovou slast. A možná právě proto vzniká závislost na sexu.

5. Fantazie

Mozek na tento požehnaný okamžik ztrácí vyšší level funkčnosti. Takže popustit uzdu své fantazii je mnohem jednodušší. Vůbec se tedy neostýchejte si představovat, co je libo.

6. Zčervenají vám líce

Pokud začnete při sexu červenat, nemusí to být nutně studem nebo dušením. Důvodem může být oxytocin, který se vylučuje během orgasmu a přiměje vás zčervenat. Není nad zdravou barvu tvářiček.

7. Redukce bolesti

Během orgasmu ve skutečnosti dochází k redukci bolesti. Takže výmluvy, že vás bolí hlava, jsou naprosto irelevantní. Naopak, jeden, dva orgasmy jsou lepší než prášky na bolest.

8. Rozum

Je dokázáno, že během orgasmu váš rozum naprosto utichne. Nejste schopna jakéhokoliv duchapřítomného rozhodnutí. Takže pokud se partnera chcete zeptat, jestli vám pořídí nové auto, asi víte kdy.

9. Ruce a nohy

Vaše dlaně a chodidla se mohou sevřít v podivné křeči. Je to fyziologická záležitost, takže pokud vás partner sevře při vyvrcholení pod krkem, nesmíte mu to zazlívat. Také asi chápeme jev protočení palců u nohou, že?

10. Dvojitý orgasmus

Víme, mluví se o něm, ale nikdo jej nikdy neviděl, ani nezažil. Jenže z vědeckého hlediska je to možné! Takže šup, šup a trénovat. Kdo bude mít první klitoridální i vaginální orgasmus najednou, vyhrál.

Související články

Další články