Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Víte, co na vás práskne vaše oblíbená kytka?

Kdo miluje tulipány?
Zdroj: profimedia
Každá žena má svou oblíbenou květinu. Věděla jste ovšem, že vaše milovaná kytička toho na vás poměrně dost práskne? Podívejte se, co se o sobě dozvíte.

Každá máme určitě svou oblíbenou kytičku. Schválně se podívejte, co na vás tahle kvetoucí kamarádka prozradí. Možná si pak svou oblibu přehodnotíte a budete nakloněna nějaké jiné favoritce. Máme pro vás přehled 7 nejoblíbeněj­ších kytek.

1. Tulipán

Milovníci tulipánů mají sice sklony k nadřazenosti a pýše, ovšem ne vždy nechají tyto vlastnosti propuknout. Jde o osoby přemýšlivé a velmi laskavé. Nemají problém přicházet s novými nápady, a tak se dá říct, že se řadí mezi kreativní lidi.

2. Vlčí mák

Tak vy jste ukázka jedinečnosti a talentu. Právě vy v sobě ukrýváte spoustu nevyužité energie, kterou můžete proměnit ve svůj prospěch. Patříte mezi veselé a hravé lidi, kteří nepokazí žádnou srandu.

3. Růže

Růže patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější květiny vůbec. Nabízelo by se říct, že jde už o takový kýč, ovšem není tomu tak. Růže o vás prozradí, že jste vášniví, energičtí a nezkrotní. Milovnice růží jsou většinou perfektní milenky.

4. Lilie

Milovníci lilií touží po projevení respektu a úcty. Právě oni jsou ovšem velmi laskaví, milosrdní a mají velký smysl pro rodinu. Těžko poznáte lepší matku, než je právě milovnice lilií. Máte vyvinutý smysl pro styl, a tak jste dost často obdivována.

5. Orchidej

Milovníci této rostlinky jsou lidé skutečně na úrovni. Vzhledem k tomu, že orchidejí je tisíce druhů, jsou i milovníci orchidejí rozdílní. Jde rozhodně o elegantní a kultivované bytosti, které se ve společnosti cítí jako ryby ve vodě.

6. Kopretina

Kopretina je symbolem bezstarostnosti a mládí. Vaše květina o vás tedy vypovídá, že jste rádi svobodní a volní. Neradi cítíte tlak a nutnost závazku. V jakémkoli věku v sobě nezapřete vaše vnitřní dítě, které ve vás nikdy nezemře.

7. Slunečnice

Pokud k vám neodmyslitelně patří slunečnice, pak máte i vy slunce v duši. Lidé vás milují, do každé společnosti vnášíte klid a pohodu. Jste milosrdní, přátelští a empatičtí. Teplo a pocit zázemí dokážete přinést do duše druhému pouhou přítomností.

Související články

Další články