Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Víte, co na muže prozradí jeho oblíbený drink? Je to klasický pivař, nebo milovník bublinek?

Jaký drink miluje ten váš?
Zdroj: profimedia.cz
Jedni nedají ani ránu bez piva, druzí jsou kultivovaní a vyžívají se v degustaci červeného vína a někteří se zase nechají pohltit šuměním bublinek. Ať už váš partner dává přednost jakémukoli nápoji, můžete se na něj dozvědět spoustu zajímavých věcí. Pojďme se tedy podívat, co na něj práskne jeho oblíbený drink.

Kdo by si pomyslel, že i z našeho oblíbeného pití se dá rozluštit, jací jsme. Pokud se tedy právě seznamujete a poznáváte svého partnera, berte v potaz i to, co pije. Jeho oblíbený drink na něj totiž práskne víc, než si myslíte.

1. Pivo

Pivo je asi nejrozšířenější mužský nápoj. Na pivaře se většinou dozvíme, že je společenský, veselý a nezkazí žádnou srandu. Co se týká vztahu, nepůjde o žádného romantika. Takový muž je dobře čitelný, předvídatelný a na nic si nehraje.

2. Víno

Muži, kteří milují chuť vína, mají velkou potřebu svěřovat se a dá se o nich do určité míry tvrdit, že jsou zženštilí. Takoví muži si své partnerky dokáží skutečně vážit a dávat jí najevo její výjimečnost. V posteli je muž milující víno velkým romantikem, který miluje dlouhé předehry a v první řadě myslí na ženu.

3. Šampus

Asi cítíte, že kdo pije šampus, tak je trošku společensky na výši. Může jít i o povrchní zaškatulkování, ovšem je to tak. Muži milující tenhle elegantní drink si umí svůj život vychutnávat opravdu naplno. Jde o muže, kteří jsou rádi opečováváni a hýčkáni, proto pokud od svého partnera chcete totéž, nepočítejte, že s milovníkem šampusu to bude to pravé ořechové.

4. Míchané drinky

Gin s tonikem, cuba libre nebo vodka s džusem. Není akce, na které by si váš partner nedal nějaký míchaný nápoj? Pak si můžete být jistá, že máte vedle sebe perfektního společníka, který vás zahrne lichotkami a koketním úsměvem. Nejde ovšem o věrného parťáka. Přesně podle toho, kolik má rád druhů nápojů, tolik má rád druhů žen.

5. Rum

Muži milující rum jsou většinou hezouni zahalení zvláštním tajemstvím. Jedná se o člověka s velkým charismatem. Jeho hlavní nevýhodou je, že miluje především sám sebe, takže na rozdávání lásky ženě mu už moc času nezbude.

Související články

Další články