Kdo by si pomyslel, že i z našeho oblíbeného pití se dá rozluštit, jací jsme. Pokud se tedy právě seznamujete a poznáváte svého partnera, berte v potaz i to, co pije. Jeho oblíbený drink na něj totiž práskne víc, než si myslíte.

1. Pivo

Pivo je asi nejrozšířenější mužský nápoj. Na pivaře se většinou dozvíme, že je společenský, veselý a nezkazí žádnou srandu. Co se týká vztahu, nepůjde o žádného romantika. Takový muž je dobře čitelný, předvídatelný a na nic si nehraje.

2. Víno

Muži, kteří milují chuť vína, mají velkou potřebu svěřovat se a dá se o nich do určité míry tvrdit, že jsou zženštilí. Takoví muži si své partnerky dokáží skutečně vážit a dávat jí najevo její výjimečnost. V posteli je muž milující víno velkým romantikem, který miluje dlouhé předehry a v první řadě myslí na ženu.

3. Šampus

Asi cítíte, že kdo pije šampus, tak je trošku společensky na výši. Může jít i o povrchní zaškatulkování, ovšem je to tak. Muži milující tenhle elegantní drink si umí svůj život vychutnávat opravdu naplno. Jde o muže, kteří jsou rádi opečováváni a hýčkáni, proto pokud od svého partnera chcete totéž, nepočítejte, že s milovníkem šampusu to bude to pravé ořechové.

4. Míchané drinky

Gin s tonikem, cuba libre nebo vodka s džusem. Není akce, na které by si váš partner nedal nějaký míchaný nápoj? Pak si můžete být jistá, že máte vedle sebe perfektního společníka, který vás zahrne lichotkami a koketním úsměvem. Nejde ovšem o věrného parťáka. Přesně podle toho, kolik má rád druhů nápojů, tolik má rád druhů žen.

5. Rum

Muži milující rum jsou většinou hezouni zahalení zvláštním tajemstvím. Jedná se o člověka s velkým charismatem. Jeho hlavní nevýhodou je, že miluje především sám sebe, takže na rozdávání lásky ženě mu už moc času nezbude.