Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Víte, co jíte? Tohle jsou největší zabijáci vašeho sexu!

Miláčku, že ty sis šňupnul vegetu?

Umělá sladidla

Je to možná zvláštní, ale aspartam (nejznámější umělé sladidlo) může bránit tvorbě serotoninu a způsobovat bolesti hlavy, deprese, podrážděnost, úzkost a nespavost. Aspartam má vliv i na hladinu dopaminu, hormonu ovlivňujícího naše sexuální chování.

Instantní polévky

Umělé přísady, sodík, konzervující látky – to obsahují „pytlíková jídla“, která byste měli jíst opravdu jen v nouzi. Zvyšují krevní tlak a nedopřejí pohlavním orgánům dostatečné prokrvování.

Káva

Zaměňte jeden šálek kávy denně za šálek bylinkového čaje. Budete se cítit lépe. I v posteli. Kofein brání rozšiřování cév, které je potřebné pro správnou funkci pohlavních orgánů.

E621

Neboli glutaman sodný, král umělých dochucovadel. Možná dá vašemu jídlu šmak, ale může vám taky přivodit migrénu, dýchací problémy, deprese a pokles libida. Vyhněte se téhle věci, ten orgasmus vám za to stojí.

Sýr

Většina sýrů, které koupíte v obchodě, je vyrobena z mléka ošetřeného antibiotiky a růstovými hormony. Příliš mnoho hormonů v těle pak může způsobit tvorbu xenoestrogenů, tzv. špatných estrogenů. Ty mají pak za následek sexuální dysfunkce. Shánějte se po domácích mléčných produktech.

Alkohol

Jasně, alkohol nás činí povolnějšími a chtivějšími. Ale zejména u mužů způsobuje útlum v sexuální aktivitě. Pravidelné kalby pak snižují produkci testosteronu. Jak u mužů, tak u žen. A testosteron je pro naše libido obzvlášť důležitý.

Související články

Další články