Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víte, čím jste byli v minulém životě? Víme, jak to zjistit!

Víte, čím jste byli v minulém životě?
Zdroj: Profimedia.cz
Koho z nás by nezajímalo, jak vypadal náš život před životem. Pokud patříte mezi milovníky tajemna a ezoteriky, pak se touto otázkou zřejmě zabýváte a význam svých pocitů hledáte právě i v minulých životech. Pokud vás tedy zajímá, jestli jste byli boháčem nebo chudým vesničanem, máte jedinečnou šanci se to dozvědět.

Pojem minulý život můžeme nazvat také jako reinkarnace, karma, regresní terapie. Všechna tato slova přímo souvisí s tím, co jsme dělali a jak jsme se cítili v minulých životech. Pocity a zkušenosti prožité už v jiných životech se s námi táhnou stále dál a dál, takže není od věci zapátrat a dozvědět se o sobě co nejvíc. Možná vám to pomůže pochopit mnoho nezodpovězených otázek.

Zjistit, co jste v minulém životě dělali, není zas takový problém. Existují tisíce testů na internetu, které vám v okamžiku řeknou, jestli jste byli boháčem nebo chudákem, záporákem nebo kladnou postavou. Dobře si ovšem promyslete, jestli se do toho chcete pustit nebo ne. Z minulých životů si tak můžete přinášet nejen zkušenosti a cenné intuice, ale například i zklamání, zradu i traumata či fobie.

Pokud máte v tomto životě tedy s něčím problém, v nějaké situaci se necítíte dobře nebo máte dokonce fobie z určitých věcí, může to souviset i s tím, co jste si v minulém životě prožili. Takové problémy může rozklíčovat regresní terapie, kdy se snaží terapeut proniknout do hlubin minulých životů. Mějte ovšem na paměti, že u regresní terapie nejde jen o zábavu a příjemnou zkušenost, často vás tento zážitek může poznamenat a vyvolat silná traumata. Je zde ovšem velká šance, že se váš problém konečně vyřeší a vy se zbavíte závaží z minulosti.

Nebojte se tedy objevovat sami sebe a pátrat po minulosti. Využijte moderní způsoby poznání sama sebe, a pokud jde o regresní terapii, neváhejte!

Související články

Další články