Pojem minulý život můžeme nazvat také jako reinkarnace, karma, regresní terapie. Všechna tato slova přímo souvisí s tím, co jsme dělali a jak jsme se cítili v minulých životech. Pocity a zkušenosti prožité už v jiných životech se s námi táhnou stále dál a dál, takže není od věci zapátrat a dozvědět se o sobě co nejvíc. Možná vám to pomůže pochopit mnoho nezodpovězených otázek.

Zjistit, co jste v minulém životě dělali, není zas takový problém. Existují tisíce testů na internetu, které vám v okamžiku řeknou, jestli jste byli boháčem nebo chudákem, záporákem nebo kladnou postavou. Dobře si ovšem promyslete, jestli se do toho chcete pustit nebo ne. Z minulých životů si tak můžete přinášet nejen zkušenosti a cenné intuice, ale například i zklamání, zradu i traumata či fobie.

Pokud máte v tomto životě tedy s něčím problém, v nějaké situaci se necítíte dobře nebo máte dokonce fobie z určitých věcí, může to souviset i s tím, co jste si v minulém životě prožili. Takové problémy může rozklíčovat regresní terapie, kdy se snaží terapeut proniknout do hlubin minulých životů. Mějte ovšem na paměti, že u regresní terapie nejde jen o zábavu a příjemnou zkušenost, často vás tento zážitek může poznamenat a vyvolat silná traumata. Je zde ovšem velká šance, že se váš problém konečně vyřeší a vy se zbavíte závaží z minulosti.

Nebojte se tedy objevovat sami sebe a pátrat po minulosti. Využijte moderní způsoby poznání sama sebe, a pokud jde o regresní terapii, neváhejte!