Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vitázková na Miss: To nebyl dojemný návrat ohořelé herečky z Brna, ale ovíněné volání o pomoc!

Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
Suverénně nejstrašidelnější figurou na missím večírku byla herečka Pavla Vitázková, která se přijela z Brna připomenout, protože jak se jednou odstěhujete do tohoto města, přátelé vás považují prakticky za mrtvolu. A ta také z Brna přijela.

Strach, odvrácené tváře a vyděšené děti na chodníku, tak by se dal stručně shrnout Vitázkové (36) průchod Českou Miss 2015, jejíž vítězka Nikol Švantnerová vděčí Vitázkové za to, že nebyla nejošklivější bytostí v budově.

Herečka, žijící s manželem a dcerou v Brně, je vychrtlá tak, že vypadala, jako by ji právě propustili z koncentračního tábora, kterým Brno de facto je Těžko říct, zda tam zuří lesní požáry, nebo to Pavla přehnala s opalovacím krémem, ale její obličej budil dojem, že jí ho někdo opálil před cestou letlampou.

Aby toho nebylo dost, stihla se herečka během večera ukázkově "upravit" a po pár deckách bílého s ní měl její úplně nejvíc největší kámoš Jakub Kohák co dělat, respektive strávil mejdan tím, že dělal Pavle třetí a čtvrtou nohu tak, aby se udržela ve vertikální poloze.

Bývalá hvězda Cest domů si hlavní bod programu schovala až na závěr veselice, kdy si bosá sedla na bar a ukázala přítomným, že si vzala na rozdíl od podivínské kamarádky Ivy Kubelkové i kalhotky.

Těšíme se příště, Pavlíno, tedy pokud nějaké příště s tou brněnskou adresou vůbec bude

Související články

Další články