Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Vítání šampiona Jiřího BJP Procházky: Obří pusa od sestry a šprýmování s Mikem Tysonem

+ Dalších 5 fotografií

Novopečený šampion UFC Jiří BJP Procházka (29) nyní jistě prožívá chvíle naprosté euforie. Český MMA bijec porazil brazilského šampiona Glovera Teixeiru (42) a stal se novým králem UFC. I když by se dalo očekávat, že si sportovec s ikonickým samurajským účesem bude chtít po náročném výkonu odpočinout, není tomu tak. Procházka, který má energie na rozdávání, si v Singapuru užívá oslavu, uspořádanou na jeho počest. Na party pro fanoušky nechyběla ani jeho sestra Veronika, která mu okamžitě padla kolem krku a dala mu pořádnou pusu. Situaci na místě sledoval zdroj redakce eXtra.cz.

Velká party na střeše

Na odpočinek po náročném zápase neměl MMA zápasník Jiří BJP Procházka čas. Na střeše singapurského hotelu Marina Bay Sands se v baru Celine konala velkolepá uvítací party pro zbrusu nového šampiona UFC. MMA bijec, který i navzdory svému vítězství utržil v kleci několik nepěkných ran, se společnosti lidí rozhodně nestranil. Vesele se fotil se svými fanoušky, kteří chtěli vidět na vlastní oči, jak si jejich idol podá dvaačtyřicetiletého Brazilce Glovera Teixeiru.

V zástupu jeho obdivovatelů, kteří se na Procházku slétli jako vosy na bonbón, byla i samurajova fanynka číslo jedna. Jiřího sestra Veronika neváhala, svému svalnatému bratrovi okamžitě skočila kolem krku a dala mu pusu, až to mlasklo.

Čerstvý držitel titulu šampiona UFC ovšem nemá fanoušky jen mezi našinci, ale o jeho zápasnickém nadání se doslechla i legenda, jakou je Mike Tyson (55). Podle informací eXtra.cz Procházkovi bývalý světově proslulý boxer volal, aby mu pogratuloval k úspěchu.

S Tysonem jako staří přátelé

Podle fotografií, které Jiří Procházka zveřejnil ve svých stories na sociálních sítích, si s Tysonem mohl už před zápasem osobně potřást rukou. Ze snímků je patrné, že si ti dva více než dobře rozuměli a pošťuchovali se, jako by se znali již mnoho let. Mike Tyson ale nebyl jedinou hvězdou světového formátu, která byla Procházkovým úspěchem nadšena. Vítězi turnaje UFC 275 prostřednictvím Twitteru pogratuloval i král zápasů v kleci Conor McGregor.

"McGregor patří k Procházkovým velkým fanouškům," informoval zdroj eXtra.cz. "Strašně řešil, jak má na sociální sítě správně česky napsat Bomby jak p*ča," dodal.

Mezi těmi, kdo fandili z pohodlí svých domovů, bylo i mnoho slavných osobností českého showbyznysu i světa bojových sportů. Své gratulace sdíleli na sociálních sítích osobnosti jako bývalá olympionička Gabriela Soukalová, MMA zápasník Karlos Vémola nebo česká hokejová legenda Jaromír Jágr.

Nespokojený Procházka

Sám Procházka se sebou ovšem vůbec nebyl spokojený. "Z mojí strany se jednalo o hrozný zápas a ještě horší výkon. Jak jste sami viděli, některé situace jsem vyloženě přežil. Můj životní postoj je být dominantní lovec, ne přeživší. V mém dalším zápase to budu chtít ukázat," prohlásil na tiskové konferenci po zápase. "Se svým výkonem rozhodně spokojený nejsem," prskal na svém Instagramu. "Ale pás máme."

Fantastickému samurajovi mohou fanoušci gratulovat osobně, a to již v pondělí 13. června od 16:30 na náměstí Svobody v Brně.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy