Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vítáme diváky ČT2 na eXtra.cz! Pozor, tento článek je určen jen jim, není totiž bulvární, vy ostatní ho nečtěte!!!

Česká televize a bulvár, to prostě nejde dohromady. O to více si jejího a
tvého přístupu vážíme, milý diváku.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie

Milý diváku druhého programu České televize, který jsi juknul na náš web, protože jsi ho právě viděl v televizi,

promiň tu tykačku, ale máme po zhlédnutí filmu o nás tak intimní vztah, že si to můžeme snad dovolit, a navíc, jsi tu jen na skok a projednou, co si budeme povídat, že jo, ty stará vojno.

Chceme ti poděkovat, že jsi zhlédl film o naší odporné práci, kterou bytostně pohrdáš, a že ji navštívil náš odporný web plný myšlenkových hoven, která píší lidé, o které bys neopřel kolo. O to víc si ceníme tvé unikátní, neopakovatelné návštěvy a chceme ti říct, že tě máme rádi! My jsme totiž, ale to je jen mezi námi, vole, také diváci ČT2, jen je to tajné!

Je to zvláštní, viď? Chytří lidé píší texty, o kterých si jiní chytří lidé myslí, že je píšou idioti, aby se následně obě protistrany setkaly na platformě, která oficiálně není určena ani jedné z nich, a ještě si tu tykáme…

Je to trochu absurdní, to máš recht, ale co s tím naděláme, hlavně že jsme se potkali, věř, udělali jsme pro to hodně… Zmanipulovali ČT, exhibovali v televizi, četli přílohu Orientace Lidových novin a Respekt, abychom pochopili, jak uvažuješ, prostě záleželo nám na tom fakt hodně, abychom tě dostali až sem, dali jsme do toho všechno a teď tě tady máme.

Nestyď se za to „selhání“, prostě jsme dobří. Kdybychom nebyli, nejsi teď tady, přiznej si to, tak jako my si přiznáváme, že jsi tu naposledy a už nikdy se nevrátíš :-)

No nic, nebudeme tě trápit. Tak se měj. Už se nikdy neuvidíme, víme to.

Tebe totiž bulvár nezajímá..... :-)

Tvoji

dělníci bulváru

Související články

Další články