Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Víťa Starý z Mandrage se z holí dostal na vozík: Démony zmučený zpěvák nemůže chodit

Vít Starý z Mandrage se z holí dostal na invalidní vozík: Nemůže už chodit
Zdroj: koláž eXtra.cz/Herminapress/Se souhlasem FTV Prima
+ Dalších 8 fotografií
INVALIDNÍ VOZÍK

Frontman již rozpadlé skupiny Mandrage, Vít Starý, bojuje nejen se svými démony, ale i se zdravím. Momentálně mu v těle chybí vápník, jehož nedostatek ho dostal z používání francouzských holí na invalidní vozík. Zpěvák nemůže namáhat kosti, jinak by se mu zlámaly, prozradil zdroj eXtra.cz.

Vít Starý byl frontmanem dnes již rozpadlé kapely Mandrage, zpěvák ale skončil špatně kvůli drogám. Navíc zanedbal cukrovku, má proto vleklé komplikace s dolními končetinami a byl odkázaný na francouzské hole. "Víťa má bohužel zanedbaný diabetes. Teď už k doktorům chodí, ale léta na to kašlal. A kvůli komplikacím s ním bohužel musel skončit v práci. Chodí chudák o holi, hrozí mu i invalidní vozík,“ sdělil v minulosti Starého přítel pro eXtra.cz.

Martin Kocián radí Vítovi Starému:


Z holí na vozík

A na invalidní vozík bohužel nyní došlo. Momentálně je na něj zpěvák odkázaný, aby si zachránil kosti v nohou. "Má nedostatek vápníku, musí ho doplňovat tabletkami a kapkami, mohl by si ty nohy zlámat," prozradil zdroj blízký Starému pro eXtra.cz. Prý jde pouze o dočasnou záležitost, tudíž by Víťa měl znovu chodit, až se tělo pomocí doplňků dostane do běžného stavu. Ve vzduchu ovšem stále visí otázka ohledně amputace části nohy, ke které údajně byli lékaři nuceni přistoupit. Spekulace se nikdy nepotvrdila.

Muzikant byl kdysi atraktivním mladíkem obletovaným fanynkami, po obřím úspěchu hitu Šrouby a matice ale zažil tvrdý pád. S nástupem užívání pervitinu se jeho vzhled rapidně změnil. V lednu 2020 při svém vystoupení v televizním záznamu koncertu Český mejdan s Impulsem 2019 vysílaném TV Primou naprosto šokoval národ. Z charismatického zpěváka se stala vyhublá, téměř bezzubá a nezdravě vypadající troska. Tato tragická proměna vedla k jeho rozhodnutí absolvovat odvykačku, zatímco skupina Mandrage oznámila svůj konec krátce poté, jak jsme psali na eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy