Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Víťa Starý nezvládl boj se svými démony: Náhlý konec zaskočil fanoušky Mandrage

Víťa Starý nezvládl boj se svými démony: Náhlý konec zaskočil fanoušky Mandrage
Zdroj: Reprofoto FTV Prima
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
smutek
Fanoušky Mandrage zasáhla smutná zpráva o definitivním konci. Rozlučkový koncert, který členové kapely berou jako symbolické pochování, už se bude muset obejít bez Víti Starého (31). Ten přerušil se svými kolegy kontakt a snaží se, i když zatím neúspěšně, bojovat se svými démony. Fanoušci nad ztrátou svých favoritů truchlí.

Za pouhou hodinu se přes 500 zarmoucených fanoušků vyjádřilo k definitivnímu konci Mandrage na hudební scéně. Kapela oznámila i zrušení únorového turné ve středu večer s tím, že konec si přál Víťa Starý. Frontman a zakladatel skupiny nezvládá boj se svými démony a ačkoliv to vypadalo, že koncerty v příštím měsíci ještě zvládne, došlo mu, že je tomu naopak.

Ačkoliv fanoušky mrzí, že své oblíbence už zřejmě naživo jen tak neuslyší, většinou se shodují, že minimálně zrušení turné bylo nutné. „Držím moc palce, všem. A pokud se na to Víťa necítí, tak udělal dobře. Zrušené koncerty nejsou nic v porovnání se spokojeným životem, který snad Víťa i vy všichni budete mít,“ napsala jedna z komentujících.

Spousta lidí doufá, že Víťa své nepříjemné životní období brzy překoná a kapela se po jeho zotavení vrátí na koncertní pódia. Podle některých je na druhou stranu nesmysl, aby ostatní členové skupiny na Víťu čekali a mají jít hledat štěstí jinam.

Začátek konce

Rozpadu kapely předcházely prosincové informace o tom, že frontman Vít Starý není v nejlepší kondici. Z krásného chlapce se stala hubená duše bez těla s vypadanými zuby a nepřítomným pohledem. Ačkoliv si kluci z kapely, včetně Víti samotného, mysleli, že únorové turné zvládnou, opak se nakonec ukázal být pravdou. S jeho zrušením přišla i zpráva o definitivním konci.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy