Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Víťa Starý nastoupil do léčebny, poslední naděje fanoušků Mandrage ale vyhasla

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
Odvykačka
Víťa Starý (31) z populární české kapely Mandrage údajně nastoupil na léčení. Zpěvák by se měl podle informací Blesku aktuálně nacházet v Dobřanech u Plzně. V sobotu kluci odehráli svůj poslední rozlučkový koncert a jak se očekávalo, Víťa se neúčastnil. Ostatní členové nedávají fanouškům moc nadějí, že by se mohli ještě někdy znovu objevit společně na jednom pódiu.

V poslední době jsou Mandrage často rozebíraným tématem, a to především kvůli těžkému období, kterým si prochází zpěvák kapely. Víťa Starý bojuje s vlastními démony a bohužel si vybral špatnou cestu a začal se topit v tvrdých drogách.

Léčení?

Od odvysílání Českého mejdanu s Impulsem se strhla lavina ohledně znepokojujícího vzhledu Víti Starého. Většina měla ihned jasno. Starý lítá v drogách, a to pořádně. Sama kapela to později potvrdila. „Myslím, že to nejsou zdaleka jen drogy. Drogy jsou důsledek a ne příčina problémů. Víťovy trable sahají daleko hlouběji a není to tak jednoduché, jak se tvrdí,“ uvedl baskytarista Michal Faitl. Víťa ovšem není zdaleka jediný z kapely, kdo si ujíždí na návykových látkách, více zde.

Původně měl Víťa vyrážet s kluky na únorové turné, fanoušci si ale přáli, aby od toho upustili a začali Vítovy problémy řešit okamžitě. A tak se i stalo. Víťa napsal klukům, že chce turné Dlouhej únor zrušit. Dokonce by měl být už v léčebně. Blesk přinesl informaci, že se Víťa nejspíše už nachází v Dobřanech, kde zahájil odvykačku. Snad se dá brzy do kupy.

Velký comeback nebude

V sobotu odehráli kluci poslední rozlučkový koncert ve Foru Karlín. Jak se předpokládalo, Víťa nebyl přítomen. Zastoupila ho řada českých zpěváků od Adama Mišíka až po Žofii Dařbujánovou.

Ačkoli by si fanoušci nesmírně přáli vidět kapelu znovu v plné sestavě na jevišti, samotní členové to moc nevidí. Poslední naděje pomalu vyhasíná. „Nechci to zazdít tady takhle ze šatny. Ale teď v tuhle chvíli nevěřím tomu, že by se nás pět ještě někdy sešlo a hráli bychom dál jako Mandrage,“ sdělil pro Top Star klávesista František Bořík.

Jak to celé dopadne, odhalí až čas. Můžeme jen doufat, že se z toho Víťa vyhrabe a nedopadne jako řada slavných, kteří boj s drogami prohráli a stálo je to život.

Související články

Další články