Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vít Starý slaví 34: Pro zdevastovaného zpěváka Mandrage nastává lepší období

Vít Starý: Zničený zpěvák slaví 34
Zdroj: Se souhlasem ČT/ Profimedia/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Narozeniny

Frontman dnes zaniklé skupiny Mandrage Vít Starý slaví své 34. narozeniny. Ačkoli skupina je nyní minulostí, stále existuje mnoho fanoušků, co se zajímá o životy členů kapely. Vít své obdivovatele možná ještě překvapí, podle jeho kamarádky chystá comeback, jak sdělila extra.cz.

Skupina Mandrage v čele s muzikantem Víťou Starým, který slaví 34. narozeniny, skončila, když byla na vrcholu popularity. Zpěvák se poslední 3 roky potýká s náročnými životními situacemi. Vše začalo návykovými látkami a boji s vnitřními démony. V roce 2020 Víťa svým zuboženým vzhledem doslova šokoval fanoušky.

Spekulace o amputaci

Velký tématem ohledně zpěváka byla údajná amputace nohy. Starého měly postihnout zdravotní problémy související se závislostí na drogách a kvůli neléčenému diabetu měl podstoupit částečnou amputaci nohy. Dodnes není jasné, jak na tom zpěvák doopravdy je. Podle posledních informací extra.cz je Starý v pořádku. „Víťa je naprosto v pohodě. Jen jeho nejbližší jsou naštvaní, že jim pořád někdo volá a ptá se. Nohu má celou. S ohledem na komplikace související s cukrovkou měl jen takzvanou Charlottovu osteoporózu (chronické onemocnění kostry, jde o úbytek kostní hmoty a poruchy stavby kostí – pozn. red.), proto ty berle, musel nosit na míru udělanou ortézu. Teď už to má ale zahojené a chodí líp než většina z nás ostatních. Skládá muziku a maluje,“ sdělila nám jeho blízká kamarádka.

Velký comeback?

Podle nejnovějších informací se už zpěvák dostal z nejhoršího i po psychické stránce. Redakce extra.cz je v kontaktu s blízkým kamarádem Víťi, který sdělil, že “Mandrage se sice rozpadli, ale Víťa na muziku rozhodně nezanevřel. Neustále skládá muziku, jen je na to sám. Před časem si dokonce koupil basovou kytaru,” prozradil.
Šance na sólovou dráhu zatím není úplně reálná, ale zpěvák se cítí daleko lépe, než dřív. Dokonce začal malovat obrazy a věnuje se nové tvorbě. Muzikant podle zdroje Blesk.cz nevycházi téměř z domu, ale úplně sám není. "Místo kamarádů mu teď prý dělá společnost jistá slečna. Starý se měl producírovat městem s dívkou, s níž se držel za ruce a chovali se jako zamilované hrdličky." ​Věříme, že se Víťovi blýská na lepší časy.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy