Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Vít Starý se vynořil z propadliště dějin: Doteď mluvili všichni ostatní, teď promluvím já

Vít Starý z Mandrage po roce promluvil
Zdroj: Profimedia
návrat
Pokračování kapely Mandrage je passé. Vít Starý (32) však nehodlá zůstat nadále ticho a nezastavil se na mrtvém bodě. Podle všeho se dokonce pustil opět do práce, působí v plzeňském divadle a vrátil se i do zkušebny. Rozhodl se i říct i svou verzi toho, jak to celé bylo. Možná se fanoušci dočkají nějakého sólo projektu?

Vít Starý se před časem dostal od věčného flámování až po drogovou závislost. Před rokem se frontman kapely Mandrage nechal zavřít do léčebného sanatoria, aby se svými démony bojoval, a zdá se, že se zadařilo. Rozhodl se teď vystoupit ze stínů a postavit se na znovu na nohy. A rád by světu řekl i svou verzi toho, jak to celé bylo. Problematického zpěváka vypátral portál Expres.

Vztahy s kapelou na bodu mrazu

Kapela Mandrage se rozpadla právě kvůli Vítově závislosti. Věčné nechození na koncerty a špatná komunikace s kapelou zapříčinila, že i chlapcům došla trpělivost. Největším kritikem byl Pepa Bolan, kytarista, který měl vztek opravdu velký. Bývalého kamaráda rozhodně nešetřil. A vztahy mezi členy kapely jsou v současné době velmi špatné. Potvrdil to Expresu i Víťa. "Když to řeknu jemně, Pepa už mé sympatie nemá," sdělil v rozhovoru.

Nová kapela Víti Starého

Starý má za sebou nepěkný rok plný skrývání. "Nebylo to jednoduché. Dneska už jsem psychicky v pohodě, ale v době, kdy jsem se skrýval, to nebylo dobré," přiznal zpěvák. A při návratu nezahálel. Vzal práci v divadle v Plzni, ale není žádnou vycházející hvězdou. Kde je ho potřeba, tam přiběhne, dělá tam kluka pro všechno.

Co se týče návratu na výsluní, Víťovi se po hudbě stýská. Zpěvák si podle Expresu v divadle našel přátele, se kterými pravidelně zkouší v místní zkušebně a založil novou kapelu a věří, že se mu podaří opět prorazit a s čistým štítem.

"Mám se dobře. Myslím si, že nastal čas, abych promluvil já. Doteď mluvili ostatní," uvedl v rozhovoru. Narážel tím na to, jak ochotně informovali média ostatní členové kapely.

Jeden na zkoušku nedorazil, druhý to vzdal

Starý měl nastoupit do léčebny před Vánoci v roce 2019. Po měsíci se měl dostat ven čistý s tím, že může odehrát turné Dlouhej únor. Zatímco se léčil, udělal si čas na zkoušení písniček, delší pauzu prý plánoval až po turné. A, když se domluvila první zkouška, nebylo to úplně ono. Ten den totiž podle Expresu nedorazil Pepa Bolan, ale to v kapele prý nebylo nic neobvyklého. Při zkoušení sem tam někdo nedorazil. Vít měl být však natolik zaskočen, že neměl ani možnost o svých plánech říct zbytku kapely a další zkouška už byla bez frontmana.

Víťa pak přes SMS kapele napsal, že je připravený odehrát turné i bez zkoušení, došla mu údajně odpověď, že ostatní nebudou vystupovat před třemi tisíci lidmi bez zkoušení a padl dotaz, zda nemají Dlouhej únor zrušit.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy