Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Virtuální realita ovládla Prahu: Po Golemovi přichází Arachnoid!

+ Další 2 fotografie
Už jste ve sklepě pražského hračkářství Hamleys vyzkoušeli dobrodružství ve středověké Praze v hlavní roli s Golemem v prostředí virtuální reality? Pokud vás tohle historické téma zrovna dvakrát nerajcuje, tak pro vás máme dobrou zprávu. Místní VR herna totiž připravila zcela novou hru, která vás už určitě dostane.

Jmenuje se Arachnoid VR, a jak název napovídá, tak v ní budou velkou roli hrát pavouci! Obsluha herny, která nabízí 250 metrů čtverečních prostoru a patří tak k největším v Evropě, vám nasadí speciální brýle, na záda dostanete batoh s výkonným počítačem a můžete vyrazit do prostoru. Tentokrát se ocitnete na opuštěném místě kdesi v podzemí, kde se poněkud vymkl z rukou jeden vědecký experiment. Musíte plnit několik úkolů s cílem zachránit celé místo před děsivou explozí. Bohužel všude na vás čekají opravdu monstrózní pavouci.

Pokud vás tahle zvířátka k smrti děsí, tak se téhle hry ovšem bát nemusíte. Jejich role v celém příběhu není tak zásadní, abyste se do tohoto dobrodružství nemohli pustit. Oproti hře Golem se vyladění virtuálního prostředí posunulo o další level dál, a tak vám tuhle hru můžeme určitě doporučit. Ostatně obrázek si můžete udělat sami z traileru. Hru může hrát zároveň až čtveřice lidí a je vyžadována vzájemná spolupráce, proto to určitě není špatná volba ani pro firemní teambuilding. Ostatně nejlépe o kvalitě celé VR herny svědčí její hodnocení na mezinárodním turistickém portále TripAdvisor, kde dosahuje vysoce nadprůměrného skóre 4,6 hvězdičky z pěti možných.

Související články

Další články