Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

ViralBrothers málem naštvali svoje fanoušky a výjimečně to nebylo kvůli blbým kecům, čtěte!

Zdroj: archiv

Představovat ViralBrothers českému čtenáři, který tráví život na internetu, to je jako nosit fernet do Uhříněvsi. Erik Meldík a Čeněk Stýblo si svými videi na téma Debilní kecy získali tisíce fanoušků, kteří touží nejen po jejich vtipné tvorbě, ale také po SIM kartách s jejich podpisem.

ViralBrothers totiž svými posledními debilními kecy vypustili informaci o novém virtuálním operátorovi ViralMobil.cz. S tím máte levné volání i SMS (1,11 Kč/min a 1,11 Kč za SMS v síti + 2,22 Kč/min volání a 2,22 Kč za SMS mimo síť), ale nabídek na českém trhu je hodně a nikdo netušil, jaký ViralMobil vzbudí rozruch. Kdo by čekal, že zájem o něj bude stejný jako o sex s Aniou Lisewskou, ten by se šeredně zmýlil.

Naopak. Takový nával nepamatuje ani žena za pultem, když přivezli banány. Okamžitě se prodalo 5000 podepsaných SIM karet, s čímž kluci absolutně nepočítali, a tak museli další narychlo dopodepisovat. Co vám budeme vykládat, určitě u toho točili Debilní kecy při podepisování SIM karet a málem to nestihli poslat. Teď už mají SIM karet zase dostatek, a dokonce přemýšlejí, že stávajícím klientům nabídnou nějaké bonusy. Možná to bude nahá Lenka Kučavíková!

Související články

Další články