Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIP přírůstky 2014: Kdo z českého šoubyznysu se úspěšně rozmnožoval?

Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie

Stejně jako každý rok i tento se v českém šoubyznysu rodilo. A kdo letos rozšířil svou rodinu?

Asi už si na ni téměř nevzpomenete, ale na konci ledna se narodil účastnici prvních VyVolených, nyní vizážistce Václavě "Wendy" Zapletalové syn Karel. 19. březen se stal významným dnem pro syna hitmakera Karla Svobody (†68) Petra, kterému zpěvačka Lucia Gažiová porodila dceru Grétu.

Muzikantka Lenka Dusilová (38) není typem, který musí všechno ze svého života okamžitě hlásit do médií, a tak když v květnu porodila syna Edwarda, dozvěděla se veřejnost o jeho existenci až po dvou měsících

Moderátorce Televizních novin Lucii Borhyové (36) se v červnu narodila dcera Linda a pro ni i jejího partnera Michala Hrdličku (25) to byla největší událost za loňský rok.

Jednoduché to loni neměla zpěvačka Tereza Černochová (30), která zjistila, že je těhotná, otec si potomka nepřál, ale Tereza se rozhodla, že si dítě nechá, a v srpnu porodila holčičku Lauru i za cenu, že z ní je matka samoživitelka. Navíc stále nepřiznala, kdo jím doopravdy je, i když je tu jedno velmi vážné podezření

13. říjen se pro celou redakci stal významným dnem, protože manželka našeho šéfredaktora Pavla Novotného (33) mu porodila dceru Sáru. Narození holčičky celá redakce společně s Leošem Marešem (38) poctivě zapila.

Česká Miss 2007 Lucie Hadašová (28) je už dvojnásobnou matkou. 17. října se jí narodila dcera Vanessa, kterou má s manželem Jaroslavem Bednářem (37).

Ke konci října se stal otcem i muzikant Václav Noid Bárta (34), jemuž Gabriela Dvořáková (25) porodila dceru Terezu.

Podle všech informací porodila i Diana Kobzanová (32), ale protože se příliš bojí, aby jí neutekla zlatá rybka, kterou už by nikdy nemusela chytit, snaží se privátní informace ze svého života tajit, jak se dá.

Související články

Další články