Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

VIP mexická party Petra Jandy: Felix se lepil na krásnou lékárnici, Hašek ukázal syna a Jandovic holky zapařily

Petr Janda: Uspořádal velkolepou zahradní party
Zdroj: profimedia.cz/Herminapress/koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
Party

Muzikant Petr Janda (81) ví, jak slavit. Na své zahradě uspořádal velkolepou letní garden party, která se nesla v duchu Mexika. Pozvaní hosté tak měli obléci něco inspirovaného mexickou kulturou. A většině se to opravdu podařilo, jak se můžete přesvědčit v galerii. Na akci nechyběla ani redakce eXtra.cz.

Legendární muzikant a člen skupiny Olympic Petr Janda uspořádal jako každý rok letní zahradní party, která se nesla v opravdu velkolepém stylu. Tématem tentokrát bylo Mexiko, pozvaní hosté se proto měli obléci do oděvů inspirovaných mexickou kulturou.

Manželka Petra Jandy Alice oblékla Mexikem inspirovaný oděv a vypadala skvěle. Fotografům redakce eXtra.cz navíc neustále pózovala se širokým úsměvem na rtech. Dcera Petra Jandy Marta se zase převtělila v mexickou umělkyni Fridu Kahlo a nezapomněla si ani domalovat její ikonické spojené obočí. Navíc se podílela i na výrobě kulis, jak se pochlubila na Instagramu.

Mlsný Felix Slováček

Akci si nenechali ujít ani Jakub Kohák a Felix Slováček, který měl otřepaný slaměný klobouk a zapózoval s půvabnou modelkou Janou Doleželovou. To by už ani nebyl Felix, kdyby si na akci nenašel nějakou pohlednou ženu, což nedávno udělal například na premiéře muzikálu The Bodyguard, jak jsme o tom psali v tomto článku.

Samotný hostitel Petr Janda oblékl barevné pončo a sombrero. Baskytarista Olympiku Milan Broum se s manželkou oblékli do mexického slavnostního oděvu a černého sombrera.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy