Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Violu (†34) umučili k smrti: V bratislavském přístavu se svíjela v krutých bolestech

Zdroj: Facebook, Profimedia.cz (ilustrační foto)
+ Další fotografie
Brutální vražda
Po tragické nehodě autobusu, která stála život 12 lidí, otřásla Slovenskem bestiální vražda mladé ženy. Talentovanou fotografku a učitelku Violu (†34) někdo brutálně zmlátil a bezvládnou ji pohodil v bratislavském přístavu. Vzhledem k poraněním ji pravděpodobně pachatel znásilnil. Když ji tam záchranáři našli, bylo už bohužel pozdě.

Zlomený obratel a devastační poranění análního otvoru. Krásnou učitelku Violu (†34) kdosi mučil a brutálně zmlácenou ji nechal ležet v bratislavském přístavu. Poranění naznačují, že mladou ženu pachatel během bití zároveň znásilňoval.

Jak informoval portál pluska.sk, po Viole bylo vyhlášeno celostátní pátrání, téhož dne ji ale zakrvácenou našli u mostu Apollo. Na místo okamžitě vystartovali záchranáři. Byla zraněná, silně podchlazená a svíjela se v krutých bolestech, přesto se s nimi snažila komunikovat. Cestou do nemocnice bohužel zemřela.

Viola pocházela z východosloven­ského městečka Snina, milovala cestování a kromě učení angličtiny se věnovala i dokumentárnímu fotografování. V hotelu kousek od přístavu měla proběhnout výstava jejích snímků, nikdy na ni ale nedorazila.

Podivné oblečení

Přestože bylo mimořádně chladné počasí a pršelo, Viola na sobě měla pouze sukni, silonky a svetr, boty byly pohozené asi 50 metrů od ní, píše server novycas.sk. Zatím nikdo netuší, co přesně se v přístavu odehrálo.

Ukáží to až výsledky policejního vyšetřování. Už proběhla soudní pitva a policisté považují smrt učitelky za vraždu. „Policejní sbor nebude až do doby, kdy to situace umožní, informovat veřejnost o částečných výsledcích vyšetřování,“ uvedla mluvčí bratislavských policistů Veronika Slamková.

Související články

Další články