Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Víno vyměnila za džus: Berenika Kohoutová se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem

Víno vyměnila za džus: Berenika Kohoutová se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
očekávání
Kontroverzní herečka Berenika Kohoutová (28) nedávno světu oznámila, že je poprvé těhotná. S očekáváním miminka přicházejí i povinnosti, mezi ně patří například i dát sbohem alkoholu. Berenika na svůj Instagram často dávala fotky, na kterých držela sklenku vína, nyní si místo něj už vychutnává džus.

Berenika Kohoutová umí veřejnost pořádně šokovat - prvně to bylo velmi kontroverzními snímky, které umístila na svůj Instagram. Na těch například seděla na záchodě, stála na balkoně zcela nahá nebo ležela v posteli vedle erotické pomůcky. Největší překvapení však přišlo, když oznámila, že je těhotná.

Vítězka zatím předposlední řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas se ještě chvíli před oznámením radostné novinky nechala slyšet, že s přítelem Kryštofem na založení rodiny nikterak nespěchá. Zdá se ale, že osud měl jiné plány, a tak je Berenika v očekávání. Brzy se tak na čas vzdá kariéry, už nyní však musela dát sbohem vínu, které si čas od času ráda a bez výčitek vychutnala.

Na Instagram nyní herečka přidala snímek, na kterém se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem. V ruce jí sklenička sice nechyběla, nicméně místo vína v ní měla nalitý džus. Mateřství už teď zjevně bere vážně a je vidět, že z ní bude skvělá maminka.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy