Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Sexuolog Petr Weiss je na dně! Ve voze značky JAGUÁR vjel do protisměru. Výsledkem nehody jsou 2 mrtví

Zdroj: reprofoto FTV Prima, profimedia.cz
V pátek 16. září došlo na Pelhřimovsku k vážné dopravní autonehodě. Jaguár, který vjel do protisměru a střetl se čelně s Fordem Focus, řídil údajně známý český sexuolog Petr Weiss. Výsledkem nehody jsou dva mrtví lidé.

V pátek 16. září došlo na Pelhřimovsku k vážné autonehodě. Jaguár, který vjel do protisměru a střetl se čelně s Fordem Focus, řídil údajně známý český sexuolog Petr Weiss

Řidič protijedoucího auta po nárazu ihned zemřel a jedna z jeho spolujezdkyň svůj boj o život vzdala v nemocnici o víkendu.

Petr Weiss poslal redakci iDNES.cz textovou zprávu, ve které bylo, že mu je to nesmírně líto, ale momentálně není schopen v současném stavu vydávat jakákoliv vyjádření Policejní mluvčí Tomáš Procházka uvedl: "Z neznámých příčin přejelo vozidlo do protisměru, kde se střetlo s Fordem Focus."

Při nehodě zemřeli dva lidé. Po střetu dvou aut přišel na místě o život pětapadesátiletý řidič Fordu a jeho pětadvacetiletá spolujezdkyně podlehla zraněním o dva dny později v nemocnici. Třetí spolujezdkyní je devětačtyřicetiletá žena, jejíž stav je stabilizovaný a zotavuje se v brněnské nemocnici.

Petr Weiss byl jen lehce zraněn. Tohle není první špatná zkušenost známého sexuologa a psychiatra s řízením Již před osmi lety se stal Petr Weiss účastníkem jiné dopravní nehody, kde byl ale za poškozeného on.

Související články

Další články