Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vincent Navrátil má doma tuhle bohyni: Potřebuju vedle sebe dominu, přiznal herec

Vincent Navrátil a Aneta Kňávová vrkají o sto šest
Zdroj: Se souhlasem Anety Kňávové
+ Dalších 12 fotografií
Sexy přítelkyně

Vincent Navrátil (24) si prostě umí vybrat. Jeho přítelkyně Aneta Kňávová je neskutečně sexy! Herec se už v minulosti svěřil, že se vyžívá v hádkách a že vedle sebe potřebuje hlavně ženu dominu. Najde syn Veroniky Žilkové (59) štěstí právě po boku sexy bohyně Anety?

Slova o svatbě

Vincent Navrátil se už v minulosti přiznal, že se vždycky bál seznámit Veroniku Žilkovou s nějakou ze svých milých. Proto se rozhodl, že mamince představí až svou vyvolenou, která bude moci seznámení s paní Žilkovou považovat za více, než žádost o ruku. Vincent si totiž bude jistý, že je to konečně ta pravá. Mladý herec aktuálně září v jedné z hlavních rolí seriálu Boží mlýny, kde hraje postavu studenta kriminalistiky Alexe Brauna.

Potřebuju dominu

"Potřebuju dominantní partnerku. Potřebuju se hádat a pak tu hádku vyhrát. Možná tak kompenzuju všechny ty prohrané hádky s matkou,“ řekl talentovaný herec v rozhovoru pro iDnes. Tak snad svou lásku na život a na smrt našel právě v Anetě.

Kráska původem z Moravy navštívila minulý rok dvakrát Izrael, v únoru a listopadu. Dívku jako ona by se mamince určitě nestyděl představit žádný muž. Tahle půvabná bondýnka není jen krásná, je také inteligentní. Studuje experimentální biologii na Ostravské univerzitě.

Aneta je hrdou majitelkou roční fenky samojeda. Tu pojmenovala Coco a založila jí i vlastní instagramový účet. Dlouhonohá kráska miluje výlety do přírody a s Vincentem se vydala třeba i na kola. Společně pak také zavítali do Mariánských Lázní.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy