Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Vincent Navrátil je stále nezadaný: Syn Veroniky Žilkové přiznal, proč zůstal na ocet

+ Dalších 8 fotografií

Herec Vincent Navrátil je nejen pořádný sympaťák, ale také fešák. I tak je ale stále single. Právě o tom se Vincent rozpovídal při příležitosti předávání cen Českých lvů, kam dorazil jako doprovod své matky Veroniky Žilkové. “Chtěl bych potkat tu pravou, ale ona se ne a ne objevit,” prohlásil pro eXtra.cz. Řekl ale i to, že i kdyby partnerku měl, tak proč by ji nevyvedl na tak velkou příležitost a opět by radši vyrazil společně s rodinou.

Na České lvy chtěl herec Vincent Navrátil vyrazit až tehdy, pokud se jeho jméno objeví na seznamu nominovaných, což se sice nestalo, ale nakonec změnil plán. “Jsem tu letos poprvé. Říkal jsem si, že půjdu poprvé, až budu nominovaný, protože to by mi dávalo smysl, ale to bych se také nemusel dočkat. A tak jsem dorazil dnes,” prohlásil v rozhovoru pro eXtra.cz v rámci večera.

Vincent je stále single

Při té příležitosti se Vincent rozpovídal i o tom, jak to má nyní se ženami. "Jsem pořád sám, proto chodím na večery se svojí maminkou," uvedl nejdříve s humorem. "I kdybych ale někoho měl, tak bych stejně šel asi s mámou. Tohle je večer, který si chci užít se svojí rodinou. Pro nás jako pro rodinu je film něco, co je pro řezníky maso. Rád to s nimi sdílím," dodal.

Během rozhovoru s eXtra.cz pak dokonce v legraci o své mamince řekl, že jako hvězda vytáhl "protekčního spratka, aby se koukl do společnosti". Šlo samozřejmě jen o humor. "Když mi bylo 10 let, tak jsem tady hrála na flétničku, takže jsem opravdu takový protekční spratek," přitakala se smíchem Veronika Žilková.

Vztahu je otevřený

Vincent je velký sympaťák a o pozornost dívek tak rozhodně nemá nouzi, přesto vztah dosud nevyhledával. Dopřával si čas sám pro sebe. "Dával jsem si prostor sám pro sebe, ale ta zima už je dlouhá. Já bych chtěl najít tu pravou, ale ona se pořád ne a ne objevit," sdělil. Zda je láska na obzoru, však neprozradil.

Vincent byl před časem spojován s herečkou Annou Kadeřávkovou, ale jak se zdá, nic víc než spekulace nakonec mezi dvojicí není. Vincent a Anna byli zachyceni při romantické líbačce, ale vztah ani jeden nepotvrdili, jak jsme psali. V rozhovoru pro eXtra.cz tehdy oba mlžili.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy