Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vina je na obou stranách! Míša z Výměny promluvila o vztahu krkavčí matky Evy s línou Lucií!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
rodina
Ve středu mohli diváci televize Nova sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Velkým tématem byly vztahy rodičů a dětí. Eva a její dcera Lucie se stále hádaly a navzájem obviňovaly. Jejich vzájemná nevraživost došla tak daleko, že Eva třiadvacetiletou Lucii vyhodila i z domu a vyměnila zámky, aby se tam už nemohla dostat. Co si o jejich vztahu myslí Michaela, která se snažila rodinu Evy a jejího manžela stmelit?

Ve středeční premiérové Výměně manželek poznali diváci rodinu ze Zbůchu, kterou tvoří Eva (43), Martin (47), Lucie (23), Michal (12), Eliška (8) a Kája (8). Na druhé straně jsme se seznámili s Michaelou (28), Otou (40), Michaelou Miou (2) a Julií (3 měsíce), kteří žijí v Saběnicích.

Pokud na mladičkou Michaelu něco zapůsobilo opravdu negativně, byl to vztah Evy a její dcery Lucie. „Určitě je vina na obou stranách. Lucce je 23 let, nemá práci, nechtěla doma pomáhat. Každý den jsem viděla, jak měly špatný vztah. Přemýšlela jsem, jak vychovat svoje děti, aby mi v životě neřekly, že mě nemají rády a nechtějí mě vidět,“ uvedla maminka dvou malých holčiček, kterou zarazilo, jak špatný vztah mají Eviny děti k vlastní matce.

Míša, která si během natáčení uvědomila, že chce, aby ji její dcery milovaly, se snažila rodinu Evy spojit. „Snažila jsem se stmelit i jejich rodinu. Chtěla jsem všechny zapojit do nějakých aktivit, posezení, hraní deskových her. Aby byli co nejvíc spolu, když na sebe mají málo času,“ popsala Míša, jejíž snaha ale byla zbytečná. U Evy doma je prý totiž všechno při starém a mladší děti se před ní stále ukrývají ve svých pokojích.

Jako férový člověk ale Míša uznala, že větší podíl viny na špatném vztahu matky a dcery nese Lucie. „Když jsem tam byla já, pomáhala, ale jestli to bylo tím, že byl doma někdo cizí, to nevím. Já jsem s ní žádný problém neměla, ale jak to je, do toho nevidím,“ řekla a dodala, že Eva měla větší snahu zlepšit jejich vztah než Lucie.

Michaela si po Výměně začala hodně vyčítat, že nechala doma svou tříměsíční dcerku napospas úplně cizí ženě. „Potom jsem si až vyčítala, že jsem do Výměny šla. K těm dětem mohl přijít kdokoliv, kdo to s nimi neumí nebo na ně bude zlý,“ nechala se slyšet. Dodala, že je moc ráda, že se o její dcerky uměla Eva postarat. Té nyní přeje zlepšení vztahů v rodině, se kterou je i ona sama na sociálních sítích v kontaktu a v nejbližší době plánují setkání.

Související články

Další články