Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Vin Diesel vrací úder: Já přece vypadám takhle! Vážně mu ještě někdo věří?

Jak vypadá ve skutečnosti Vin Diesel? Realita je bohužel vlevo…
Zdroj: profimedia.cz, instagram.com
+ Další fotografie
Hollywoodský herec Vin Diesel byl ještě před pár dny pro miliony žen celého světa ztělesněním dokonalého muže. Jeho image byla ale od té doby pořádně narušena. Paparazzi ho totiž vyfotili na balkoně hotelového pokoje a vyhlášený svalovec vypadal, jako kdyby měl každou chvíli porodit dvojčata.

To si ale Vin Diesel (48) nechce nechat líbit a i když nepopírá, že fotografie jeho pivního břicha jsou pravé, nyní prý vypadá úplně jinak. Snaží se to dokázat fotografiemi na Instagramu, jenže ty mají jeden veliký háček.

Je totiž prakticky nemožné, abyste z těhotenského břicha udělali přes noc vyrýsovaný pekáč. To přece všichni víme.

My si proto myslíme, že pravda je trochu jinde. Už před časem jsme vás informovali o tom, že mnoho hollywoodských celebrit včetně např. Bradleyho Coopera (40) či Hugha Jackmana (47) využívá služeb speciálních opalovacích salonů.

Ty používají patentovanou techniku, díky které z vás pomocí nanášení vrstev samoopalovacího krému udělají během hodiny ukázkového svalovce.

Že technika skvěle funguje i na cvičením zcela nepoznamenaném těle britského novináře se můžete přesvědčit ZDE.

Naší teorii by navíc napovídalo i zbarvení kůže Vina Diesela. Že je na fotografiích z Instagramu najednou daleko opálenější, se můžete sami přesvědčit v galerii.

Související články

Další články